A Knight's Tale Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A Knight's Tale Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.36SE
ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Bu oyun da kullanıcı adı ve şifremi giriyorum ama beni sitenin vip satın alma sayfasına yönlendiriyor neden?

A

apoabi22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlara erişim açıldımı acaba?

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gorsel efekleri ve cinsel kurgusyla mukemmele yakin. Konu olarakda idare eder. Yapay zeka ceviri sizi yaniltmasin. Gayet basarili. Sadece bas karakterin karisinin herseye hee demesi bide sizi alelen baska manita lara ozendirmesi biraz garip. Emegi gecenleri tebrik ederim 👍🏻

I

ilkel58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun v.018 sürümü var şuan v.019 da yakında çıkacak ne zaman güncelleme yapılacak acaba bilen varmı ?

Bu arada oyunun hikayesi gerçekten güzel... Oyun dedim ama pek oyun gibi değil de çizgi roman gibiydi ve akıcıydı...

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
oyunun v.018 sürümü var şuan v.019 da yakında çıkacak ne zaman güncelleme yapılacak acaba bilen varmı ?

Bu arada oyunun hikayesi gerçekten güzel... Oyun dedim ama pek oyun gibi değil de çizgi roman gibiydi ve akıcıydı...
Şubat içerik haftasında güncellemesi paylaşılacak.

yasintolga

yasintolga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok güzel oyun, yapay zeka diye oynamamazlık etmeyin derim.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben daha önceki sürümü indirmiştim ve bitirdim, ama şuan 2 bölüm olarak eklenmiş, şimdi ben 2. bölümümü indirecem acaba bilgisi olan var mı ? benim ilk indirdiğim 3. küsür gb idi ama şuan 1. bölüm 5 küsür gb ve 2. bölümde 2 küsür gb, şuan ne yapacağımı anlamadım 2. bölmümü mü indrecek ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
ben daha önceki sürümü indirmiştim ve bitirdim, ama şuan 2 bölüm olarak eklenmiş, şimdi ben 2. bölümümü indirecem acaba bilgisi olan var mı ? benim ilk indirdiğim 3. küsür gb idi ama şuan 1. bölüm 5 küsür gb ve 2. bölümde 2 küsür gb, şuan ne yapacağımı anlamadım 2. bölmümü mü indrecek ?
İkisinide indiriniz.

I

ilksanbjk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 bölüm diyor . 2 sini indirdim. 2 Side aynı niye farklı link var veya 2 bölüm diye koydunuz aynı oyun

I

ilksanbjk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cloud mobil link kontrol edermisiniz . 2 link de aynı fark yok oyunda mobilde 2. Mü yok ?

Üst Alt