Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy A Family Venture

NeverGiveUp

Editör
A Family Venture.jpg

GENEL BAKIŞ
Tony, Mafya'ya çok miktarda para borçludur, ancak hapishanede sona erdiğinde, borcun sorumluluğu tek oğlu mc, Ryan'a düşer. Ryan'ın annesi ve iki kız kardeşiyle ilişkisini geliştirmesine yardım et. Babası gittikten sonra Oidipal kompleksinin gelişimini durduran hiçbir şey yok. Ve onlar paralarını almazsanız, hala diğer şekillerde borçlu ne alacak çünkü, mafya haftalık ödemeleri ihmal etmeyin.

Paylaşılan Tarih: 21.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.06
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce, Ispanyolca
PC Dosya Boyutu: 2.57 GB
MAC Dosya Boyutu: 2.55 GB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Oral sex, Masturbation, Voyeurism, Corruption, Groping, Male domination, MILF, Ntr(Avoidable), Sleep sex, Stripping, Vaginal sex, Virgin, Point and click, Trainer
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra A Family Venture oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS
MEGA - FILESUPLOAD

MAC
MEGA - FILESUPLOAD

GÖRSELLER

512490_CosplayInto07.jpg 512491_DiazVisit19.jpg 512495_PoolBlue31.jpg 512504_YogaSpyCam03.jpg

Son düzenleme:

KeremHp

Destekçi Plus
(denendi) efsane oyun ya tekrar oynayasim geldi

Silence

Moderatör
Konusunu sevdim, görselleri de iyi duruyor denenir

Erkandoe

Kayıtlı Üye
Bu tarz açık dünya ntr oyunların türkçe çevirisi varmı

Jojomong

Kayıtlı Üye
Türkçesi gelse iyi olur, ne yapmam gerektiğini yarım yamalak ingilizcem ile anlayamadım açıkçası.

ReckyRey

Moderatör