3.5 hakkında görüşlerim - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

3.5 hakkında görüşlerim

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Negatifler:

1- Sahne sayısı beni tatmin etmedi.
2- Hikaye pek fazla ilerleme gösteremedi.
3- Bella yeteri kadar olaya dahil edilmedi hemen korkup saklandı ben ertesi gün okula gelmesini beklerdim öyle güçlü bi karakterden.
4- As takım oyuncuları tam anlamıyla şerefsizin önde gidenleri hiç hoşlanmadım
5- Muhabir kadın aşırı uyuz bı karakter tamamen gereksiz olmuş sadece oyuncu kitlesinin sinirini bozmaya yarar.

Pozitifler:

1- Son sahne aşırı iyiydi insanın yeni bölümü daha bı heycanlı beklemesini sağlayacak cinsten.
2- Bella ile az sahne olmasına rağmen sonunda dalga geçmenin ötesine gidebilmeleri güzeldi.
3- Basketbol sahasında Nami ile geçen muhabbet ikisinin çok daha yakınlaşacağını göstermiş oldu.

Benim görüşlerim bunlar lütfen siz de kendi görüşlerinizi belirtin.

Abay

Abay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Negatiflerde 4 ve 5.olaylar,hikayenin ilerlemesi için,bazen de değişiklik oluşturmak için bence iyi olmuş

Lazformation61

Lazformation61

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Gayet güzel güncellemeydi konu güzel gidiyor yeni güncellemeyi köpek gibi bekliyorum umarım bunun kadar geç gelmez

Lazformation61

Lazformation61

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Hiç sorma bu oyunu beklerken içim bı tuhaf oluyor Adult ya da değil farketmeksizin tarihin en iyi oyunu bana göre
Knkam oyun cinsel içerikten çok senaryosu dram ve aşk'a kayıyor aralarada birkaç cinsel sahne eklediği zaman tadından yenmiyor ha hiç koymasın yine oynarım bu arada

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knkam oyun cinsel içerikten çok senaryosu dram ve aşk'a kayıyor aralarada birkaç cinsel sahne eklediği zaman tadından yenmiyor ha hiç koymasın yine oynarım bu arada
Yani bu oyunu cinsel içerik için oynayan hiç oynamasın zaten hikaye beni benden alıyor ben hikayesi güzel olan oyunları daha çok beğeniyorum cinselliği ön plana koyan gerçekten sevdiğim tek oyun Being a ΔΙΚ sanırım geri onun harici hikayesi güzel olmayan oyunları oynamıyorum

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yani bu oyunu cinsel içerik için oynayan hiç oynamasın zaten hikaye beni benden alıyor ben hikayesi güzel olan oyunları daha çok beğeniyorum cinselliği ön plana koyan gerçekten sevdiğim tek oyun Being a ΔΙΚ sanırım geri onun harici hikayesi güzel olmayan oyunları oynamıyorum
Mesela hikâyesi mükemmel oyunlara örnek verecek olursam My Real Desire, Artemis, City of Broken Dreams, My Bully My Lover, Chasing Sunset, Revenga, Reunion, İntertwined, Where It All Began, Hillside, Theree Rules of Life, Karlssons Gambit, DeLuca Family, Rocking Robin, Mad World ve 53x Homecoming gibi oyunların hikayesi çok iyi oynamadıkların varsa dene pişman olmazsın

Üst Alt