2.Sezonun Son Seçiminde "Diğerleri" Kategorisinde Bulunan HOT Kızları Kimler? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

2.Sezonun Son Seçiminde "Diğerleri" Kategorisinde Bulunan HOT Kızları Kimler?

• Konuyu başlatan emrevitus
  • Başlangıç tarihi
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyunu 3 kez bitirdim ve diğerleri seçeneğini seçtiğimde özel sahne gelmeden geçiyor ve bende merak ettim. Acaba bu diğerleri dedikleri kızlar kimlerdir? İkinci sorum ise Maya ve Josy'i ile ilişki seçeneğini seçersek Jill ile olan ilişkime zarar veriyor mu? Quinn'de veriyor onu öğrendim ancak Jill zorlu olduğu için denemeden sormak istedim.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Şu ana kadar ki sürümde bunu asla bilemeyiz. Zaten oyunu 3 kere bitirdiysen bunu biliyor olman gerek. En sonlara doğru birisini seçiyorsun ve diğerlerine başkasını sevdiğini söylüyorsun, yani oyunun sonlarında sadece 1 kişi ile devam ediyorsun ya da hiçbirisini seçmeden yanlız takılmayı seçiyorsun.
Son seçimdeki diğerleri muhtemelen hikayenin devamında yeni karakterlere yer verirler onlardan birisi olur. (Örn: Eski partner zoe)

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Şu ana kadar ki sürümde bunu asla bilemeyiz. Zaten oyunu 3 kere bitirdiysen bunu biliyor olman gerek. En sonlara doğru birisini seçiyorsun ve diğerlerine başkasını sevdiğini söylüyorsun, yani oyunun sonlarında sadece 1 kişi ile devam ediyorsun ya da hiçbirisini seçmeden yanlız takılmayı seçiyorsun.
Son seçimdeki diğerleri muhtemelen hikayenin devamında yeni karakterlere yer verirler onlardan birisi olur. (Örn: Eski partner zoe)
Yalnız aklımı karıştıran bir detay var. MC masa'da arkadaşlarından tavsiye istedikten sonra arka planda kızların resimleri dönüyor ve bu benim aklımı karıştırdı. Quinn ile çok başarılı bir ilişki de bitirdim ama yine de çıkmadı seçenekte ismi o yüzden sordum.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Yalnız aklımı karıştıran bir detay var. MC masa'da arkadaşlarından tavsiye istedikten sonra arka planda kızların resimleri dönüyor ve bu benim aklımı karıştırdı. Quinn ile çok başarılı bir ilişki de bitirdim ama yine de çıkmadı seçenekte ismi o yüzden sordum.
Bunu sebebi şu, Quinn yan karakter. Oyunda ana karakter olan 3 hot kızı var. Josy, maya ve sage. Tıpkı melanie gibi düşün, hatta lily ile de aynısı oluyor ama, ilişki seçeneği çıkmıyor. Çünkü o da yan karakter.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Bunu sebebi şu, Quinn yan karakter. Oyunda ana karakter olan 3 hot kızı var. Josy, maya ve sage. Tıpkı melanie gibi düşün, hatta lily ile de aynısı oluyor ama, ilişki seçeneği çıkmıyor. Çünkü o da yan karakter.
Bence yeni senaryoda bunların da işin içine girmesini bekliyorum. Umarım bu olur çünkü Riona'ya fena bağlandım ya! :D

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Aynen öyle. Ulan bu karakteri yan karakter diye koymaları çok saçma. Maya ve Josy denen kişiliksizleri ana karakter kotasını doldurduklarını görmek beni hem üzüyor hem de sinirlendiriyor. :(
Josy ve Maya gerçekten sönük kaldı, Quinn daha fazla dikkat çekiyor yan karakter olması rağmen.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Josy ve Maya gerçekten sönük kaldı, Quinn daha fazla dikkat çekiyor yan karakter olması rağmen.
Quinn gerçekten domine ederken Maya ve Josy çok boş kalmış. Hatta Riona bile daha çok aktif. Umarım gelecek sezonlarda toparlarlar.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Quinn gerçekten domine ederken Maya ve Josy çok boş kalmış. Hatta Riona bile daha çok aktif. Umarım gelecek sezonlarda toparlarlar.
Tahminimce mayanın burs mevzusu üzerinden entrika çıkartırlar ve insanlarda beğenir.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Tahminimce mayanın burs mevzusu üzerinden entrika çıkartırlar ve insanlarda beğenir.
Ya asıl sorun şu arkadaş olsak Josy ile Maya ile yakınlaşmamız olmuyor. Sevgili olsak bu sefer de Quinn ile Jill (oyunun en güzel kızı) ile yakınlaşma durumumuz kalkıyor. Bu yüzden o ikisinin boş yere işgal ettiğini düşünüyorum. Camilla ve Riona bile onlardan daha dolu yeminlen.

Üst Alt