1. YILA ÖZEL - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Duyuru 1. YILA ÖZEL

  • Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
867
Çözümler
24
Tepki puanı
35,851
Puan
0
Kredi
0$
Adult Oyun Çeviri 1 YAŞINDA!

30 Haziranda saat 20.00 - 20.30 arası ödüllü bilgi yarışması; Oyun içerikleri hakkında 25 soru sorulacak ve 20 veya daha fazla bilenlere Plus hediyemiz olacak.

30 Haziranda ödüllü değerlendirme yarışması; Forumda bulunan Milfy City Türkçe konusuna en iyi değerlendirmeyi yapan 3 kişiye Destekçi Plus hediyemiz olacak.
30 Haziranda Facebookta gönderi erişimi yarışması; O gün paylaşılacak postlardan en çok gönderi erişimi alan 2 kişiye Destekçi Plus hediyemiz olacak.

30 Hazirana özel indirimler; 1 Aylık pakette değişiklik olmayacak ancak 3 Aylık ve 6 aylık paketler indirimli bir şekilde mağazada yerini alacak.

14 Temmuzda gelecek olan Milfy City güncellemesi; Oyunun o tarihte çıkması takdirde, en geç 17 Temmuza kadar Türkçe Betasını çıkartacağız. Hem normal çeviri hem özel çeviri olarak yayınlanacak.

25 Temmuzda forumda detaylı arama sekmesi; 25 Temmuz - 30 Temmuz arasında oyunları detaylı bir şekilde aramanızı sağlayacak eklenti siteye eklenecektir.
Her birinize teşekkürler...

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt