WVM Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka WVM Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B1K2
A

Ahhmettt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok heyecanlı bitti devamını bekliyorum karekterimizin başı birab önce beladan kurtulsa iyi olur

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yapay zekâsı beni en çok yoran oyun yarıda bıraktım oyun güzel ama ing denerim sanırım

Patla05

Patla05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1465

GENEL BAKIŞ

Hayatınıza kaba bir başlangıç yaptıktan sonra, sonunda üniversiteye gitmeye hazırsınız. Basketbolda en iyi lise alımı olarak, ülkenin herhangi bir yerinde herhangi bir okula gidebilirdiniz. Yeni ev sahibiniz olan ilişkiniz nedeniyle WVM'ye gitmeye karar veriyorsunuz. WVM'nin basketbol takımı tarafından bilinmediği için birçok şeyi şok eden bir hareketti. Aslında geçen yıl bir oyun kazanmayı bile başaramadılar. Ekibi büyütmek ve yükseltmek için tüm gözler üzerindedir. Mütevazi ile beraber önünüzde birçok cazibe yatıyordu. Kampüste yıldız olmayı nasıl başaracaksınız?
Paylaşılan Tarih: 21.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.7.7.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.53 GB
Oyun Boyutu APK: 828 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Harem, School setting, Animated, MILF, Cheating (Avoidable), Oral sex, Vaginal sex, Creampie, Futa/trans (Optional), Mobile game, Romance, Anal sex, Group sex, Prostitution, Ahegao, Big ass, Big tits, Handjob, Interracial, Masturbation, Voyeurism, PoV, Teasing, Titfuck, Virgin

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra WVM oyununu çalıştırın.
Oyunu indirirsek final verdinde tekrarmı indirmemiz gerek

recocan21

recocan21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yaw en son alt kata gitmişti bodruma yani
ondan sonra devamı geldi mi

S

Soykan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O kadar oyunu çevirmek kolay değil biliyorum ama en azından iyi oyunlarin güncellemesi herkesi mutlu eder..

K

Kaderekirkbes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mackenzie bu oyunu ne zaman sunacaksiniz artık 8 bölüm gelsin daha ne kadar yazalım sıkıldım Begin dikden

B

Baskurt60

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam güncelleme gelsin artık bekleye bekleye bi hal olduk

A

Alparslanizm

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
SaigoNoKen

SaigoNoKen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda felaket bir diyalog trafigi var MC bildigin Aziz olma yolunda ilerliyor budistler gibi 7 katlı pagoda dikmeyi amaclıyor heralde :)

agapasa

agapasa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümü heyecanla bekliyoruz elinize saglık

Üst Alt