Wife at All Costs Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Wife at All Costs Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9
mohikan1014

mohikan1014

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Okuyabilirsiniz.
Benim hatam görmemişim kusura bakmayın

E

errandyou

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir oyun çok kısa olmasına rağmen, çok heyecanlı başlayıp gelen güncellemelerle nasıl bu kadar kötü devam ettirilebilir. Oynat bakalım...

M

Mayako1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
GÜNCELLEME NE ZAMAN GELİRR MÜTHİŞ BİR OYUN...

Meliodas22

Meliodas22

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunun konusu nedir? Birbirini aldatan bir çifti mi oynuyoruz?

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Şubat etkinliğinde bu oyunun 0.5 ve 0.6 si geldi niye NTR olan bi oyun 2 kez geldi ki o kadar güzel oyun varken hem niye 2 kez geldi anlamadım

atoo

atoo

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
0$
Şubat etkinliğinde bu oyunun 0.5 ve 0.6 si geldi niye NTR olan bi oyun 2 kez geldi ki o kadar güzel oyun varken hem niye 2 kez geldi anlamadım
Güncelleme aldığı için tekrar sürdüler kardeşim daha oyun gelecek merak etme

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
1 Kez oynadım daha da oynamam aga, o derece yani ntr'den ne beklenir ki ne tat var ne damak tadı hiç zevk vermiyor bu tür oyunlar. 😄

C

cmylmzzz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yenisi çıktı ama ne zaman çevilir acaba?

C

cmylmzzz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni sürümü çıktı çevrilirmi acaba

𝐇𝐚𝐝𝐞𝐬

𝐇𝐚𝐝𝐞𝐬

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kadın olarak mı oynuyoruz erkek olarakmı birde ntr varmı :D harika olur varsa

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Burası çok güzel bir site, herkes herkesden hesap soruyor. Birisi oyunun yeni sürümü çıkmış ne zaman çevrilecek diyor, yönetici tarih veremiyoruz diyor, diğeri de hemn bu yorumun altına 0.3 sürümü çıktı çevirilecek mi diyor, yönetici tekrardan tarih veremiyoruz diyor, dejavu kitap çarpsın, yöneticiler sabırlı insanlar ben olsam hesabı kapatır giderdim aynı sorulara aynı cevapları vermekten. :)

Üst Alt