Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 22
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
adultoyunceviri3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Ev sahibiniz birkaç yıl önce öldü ve onun kocası da yakın zamanda öldü (Mutlu bir başlangıç, değil mi?). Rahmetli ev sahibinizin en iyi arkadaşı Monica ve Monica'nın beraber büyüdüğünüz iki kızını ziyaret etmek için çocukluğunuzun geçtiği evinize dönüyorsunuz. Onları birkaç yıldır görmediniz (oyunda açıklanan nedenlerden dolayı). Bu üç bayana ek olarak, oyunda başka karakterler de olacak (arkadaşlar, düşmanlar, komşular, takipçiler ve "Kahve dükkanındaki kız!"). Şimdi git kapı zilini çal. Monica ve diğer bayanlar seni bekliyor...

Paylaşılan Tarih: 21.09.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 22
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.24 GB
Oyun Boyutu APK: 1.45 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated Big Ass, Big Tits, Corruption, Creampie, Exhibitionism, Groping, Handjob, Interracial, Male Protagonist, MILF, Oral Sex, Romance, Teasing, Vaginal Sex, Virgin, Footjob, Cosplay, PoV, Humor, Mystery, Voyeurism, Spanking, Anal sex

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Where The Heart Is oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

adultoyunceviri149993_D2S1_7.jpg adultoyunceviri150331_E6S4_11.jpg adultoyunceviri150334_E6S1_8.jpg adultoyunceviri150335_E6S4_6a.jpg adultoyunceviri150342_D3S2_4.jpg

Son düzenleme:
C

Crimson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk başta pek beğenmemiştim ama yeni güncellemeler ile birlikte baya başarılı olmuş ?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Hikaye olarak sizi tatmin edecek bir oyun diyebilirim. Uzun oyunlar oynamak her zaman güzel olmuştur herkese tavsiye ediyorum.

WixeN

WixeN

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
İnşallah çevirisi çok kötü değildir,yapay zeka olduğunu biliyorum ama,kötü çeviride insanı soğutuyor oyundan

KDR

KDR

Yetkili
Kredi
0$
Mükemmel bir kalite beklemeden oynarsanız beğeneceğiniz bir oyun, oynanış olarak oldukça uzun ve hikaye olarak tatmin edici.

H

Hysen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tüm bölümlerin toplamı olarak mı veriliyor yoksam 17.bolumden mı başlıyor eğer tek 17.bolumden başlıyor ise diğer bölümler nerede

xTraPP

xTraPP

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun Türkçe Rehberi gelse ne güzel olur :)

Firavun03

Firavun03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaslar ben oyunu kaydedemiyorum hata veriyi siz nasil kayit ediyorsunuz androidde

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Harika bir oyun daha, Güzel bir hikaye ve uzun soluklu bir oyun. Güncellemeleri merakla bekliyorum. Hikaye merak uyandırıyor, bakalım nasıl olaylara şahit olacağız.:giggle:Çevirmenleri tebrik ediyorum.(y)

Üst Alt