Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Where the Heart Is Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 22
P

Paxpilion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ep 20 cıktı zahmet olmzsa bir el atar mısınız ?

FierryWarrior

FierryWarrior

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Reisler şuna bir el atın be yeni bölüm çıkmış:)

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
20.Bölüm en yakın zamanda gelmeli!

G

Gurkan2727

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
20 güncelleme çıktı nezaman eklenir siteye

H

hate54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun arkadaşlar kısa da değil bence ben beğendim.

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi. hem uzun sürüyor hem de hikaye anlatımı sıkmıyor. bu arada bol bol sahnesi var. renderlar ise gayet hoş görünüyor özellikle eski bölümlerden yeniye doğru daha güzelleşiyor görseller. oyunda yaptığınız seçimler gerçekten herşeyi etkileyebiliyor. 9/10 puan veriyorum. bu arada umarım kısa sürede yeni güncellemenin çevirisi çıkar.

Z

zagor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normal çeviriyi hak eden oyunlardan bir tanesi.

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
bu oyunlar son güncel hali mi ?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun en son çıkan bölümlerinde daha çok duygusal anlar ve sahil evi vardı. Her sıkıntıya düşen kadın karakteri sahil evine davet ediyoruz.:ROFLMAO:Bu seçimler bizi nereye götürecek bilmiyorum, hikaye nasıl bağlanacak o da ayrı merak konusu, ancak her zaman merak ettiğimiz bize dürüst olmayan ve ihanet eden gizemli kadın ortaya çıktı gibi!, sanırım!, belki de ters köşe olabiliriz.Yapımcı hikaye konusunda bizi farklı düşünceyede sevk edebilir.Duygularını ifade eden kadın karakterler ve yeni keşfettikleri daha doğrusu bizim teşvik ettiğimiz yeni ilişkilere şahit olduk.Hala hikaye de yeni bir şeyler göreceğimizi düşünüyorum.:geek::unsure:

Oyun iyi ilerliyor hem hikaye hem de karakterlerin gelişimleri dikkat çekiyor.Özellikle ''Wanda'' karakteri oyuna sonradan katılmasına rağmen ve hikayesini okuyunca duygulandım, onunla mutlu bir son görmek isterdim.Umarım yapımcı bu karaktere güzel bir son sunar ve oyunda onu daha fazla görmek güzel olacaktır.Emeğinize sağlık.;)(y)(y)

O

OrhanKarasu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun herkese ne zaman açılacak acaba bilgisi olan varmı

Üst Alt