Where It All Began Türkçe 0.6 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Where It All Began Türkçe 0.6

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Oyunun gidişatı hakkında tek bilgilendirme

Normalde oyun summer's goneden önce gelecekti fakat summer's daha önde o daha önce gelecek

Bölüm 3 Ön İzlemeleri konusunda 2 ön izleme paylaştım bu kadar.

beyondblack

beyondblack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androidde adultoyunceviri login ekranında kullanıcı adını girdikten sonra giriş yap butonu devre dışı duruma geliyor. Kullanıcı adını silince çalışıyor ama o zaman da giriş yapılmıyor.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda giriş problemi mi var indirmek istiyordum son zamanlarda deneyen var mı ? ek olarak bu oyunun yapımcısı summer goneyi yapan sanırım summer gonede seks sahnesi yoktu bunda da mı yok oyunun karakterleri güzel duruyor ama yoksa pek benlik değil gibi.

ValheiNN

ValheiNN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda giriş problemi mi var indirmek istiyordum son zamanlarda deneyen var mı ? ek olarak bu oyunun yapımcısı summer goneyi yapan sanırım summer gonede seks sahnesi yoktu bunda da mı yok oyunun karakterleri güzel duruyor ama yoksa pek benlik değil gibi.
Sex sahnesi var bu oyunda

jill'ibon

jill'ibon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Oyun şuan yenileniyor, sitede Türkçe çevirisi olan versiyon eski versiyona ait. Sex sahnelerine gelince sahne içeriyor evet ama harem kurabileceğiniz vs. bir oyun değil maalesef. Yapımcı Ocean'ın öyle bir tarzı yok.

Ayrıca oynayacaksanız İngilizce de olsa yenilenmiş versiyonunu oynamanızı tavsiye ederim.

Eski versiyondaki Miru ile yenilenmiş versiyondaki Miru'nun renderlarını ekliyorum, belki fikir verir;

Screenshot_1.png

a150.jpg

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sex sahnesi var bu oyunda
çok teşekkürler
Oyun şuan yenileniyor, sitede Türkçe çevirisi olan versiyon eski versiyona ait. Sex sahnelerine gelince sahne içeriyor evet ama harem kurabileceğiniz vs. bir oyun değil maalesef. Yapımcı Ocean'ın öyle bir tarzı yok.

Ayrıca oynayacaksanız İngilizce de olsa yenilenmiş versiyonunu oynamanızı tavsiye ederim.

Eski versiyondaki Miru ile yenilenmiş versiyondaki Miru'nun renderlarını ekliyorum, belki fikir verir;

çok teşekkürler aslında türkçesi var diye eski olanı oynamayı düşünüyordum ama gerçekten yeni karakter yeni oyun gibi olmuş efsane olmuş .umarım yeniside türkçe olarak çevrilir hiç ingilizcem yok çünkü.

Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Bu oyundan ne haber? Bir de yeni bölümü çıkınca sitede yenilenecek mi merak ediyorum

Shug

Shug

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Bu oyun ne alemde yaa aralığa gireceğiz neredeyse birde being a dik, summers gone ve bu oyun dışında sürekli beklediğim ve beğendiğim bir oyun yok belki ben bişeyler kaçırmışımdır önerilerinize açığım

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyun ne alemde yaa aralığa gireceğiz neredeyse birde being a dik, summers gone ve bu oyun dışında sürekli beklediğim ve beğendiğim bir oyun yok belki ben bişeyler kaçırmışımdır önerilerinize açığım
Yapımcı Çarşamba ya da Perşembe günü tarih verecek ve bu ay çıkacak

L

lucifer 5759

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaç tane kadını hamile koya biliyoruz

Vandaly

Vandaly

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
3.Bölüm çıktı oyunun çevirisi yapılacak mı? Yapılacaksa da bu yıl bitmeden yayınlayabilir misiniz?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
3.Bölüm çıktı oyunun çevirisi yapılacak mı? Yapılacaksa da bu yıl bitmeden yayınlayabilir misiniz?
Yapılacak ama bu yıl gelmez, Summer's Gone gibi bu oyunun da yapımcı tarafında betası bitmeden çevirisine başlamayız.

Üst Alt