what a legend yeni sürümü ne zaman çıkıcak çevirisiyle birlikte. - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

what a legend yeni sürümü ne zaman çıkıcak çevirisiyle birlikte.

• Konuyu başlatan oryantel63
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

oryantel63

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
öncelikle saygılar 2 tane sorum olucaktı ben what a legend oyununu bekliyorum ilk sorum orjinal sitesinde yeni sürüm güncellemesi bitmek üzere siz bu yeni sürüm güncellemesi bittikten sonra ne zaman çevirisiyle birlikte yayınlarsınız? diğer sorum bu yeni sürüm güncellemesinden sonra çevirisinide yaptıktan sonra bunu direk herkese açık mı yada ücretli bir şekildemi bize sunacaksınız? ve bu sorumu sumertime saga içinde soruyorum. Sorularım bu kadardı eğer bir kusurumuz veya bir yanlışımız olduysa af ola efendim. Elinize emeğinize sağlık saygılarımla.

Çözüm
Lunael
İlk olarak, What a Legend ingilizce sürümü çıktığında çevirisine başlanacaktır ama ne zaman yayınlanacağı belli olmaz.
İkinci olarak, her oyunun yeni sürümü çıktığında ve biz de çevirip yayınladığımızda paralı betaya girer. Bir süre sonra da herkesin erişimine açılır.
Üçüncü olarak SummerTime Saga oyunu teknik güncellemeler adı altında güncellenmeye devam ediyor, ama kısa sürdüğü için biz de birkaç sürümde bir çevirip yayınlıyoruz. Beta aşaması bu oyun içinde geçerlidir.
İyi forumlar dilerim...
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
İlk olarak, What a Legend ingilizce sürümü çıktığında çevirisine başlanacaktır ama ne zaman yayınlanacağı belli olmaz.
İkinci olarak, her oyunun yeni sürümü çıktığında ve biz de çevirip yayınladığımızda paralı betaya girer. Bir süre sonra da herkesin erişimine açılır.
Üçüncü olarak SummerTime Saga oyunu teknik güncellemeler adı altında güncellenmeye devam ediyor, ama kısa sürdüğü için biz de birkaç sürümde bir çevirip yayınlıyoruz. Beta aşaması bu oyun içinde geçerlidir.
İyi forumlar dilerim...

Çözüm
O

oryantel63

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi forumlar dilerim...
Teşekkür ediyorum efendim. Tekrardan elinize emeğinize sağlık sizde olmasanız nasıl vakit geçirirdik düşünemiyorum sayenizde kalite görüyoruz saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt