Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Waifu Academy Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.8a
Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
mastır mı yapayım okuyayım mı uzun olduğu için indirdiğimde mastır yapmıştım atlayıp sizce hikayesini de okumalımıyım ama yapay zeka işte sarmaz
Oyunun hikâyesini kesinlikle okumalısın. En iyi yanı da bu zaten, ilk başlarda belki sarmaz ama ilerledikçe bırakamıyorsun.

H

hasrty123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final yapmadı umarım da yapmaz daha ilerleyecek çok şey var. İleri ki güncelleme de Yoko ile alakalı bir güncelleme gelicekmiş bakalım.

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Speyrus adamsın canım bir sürü oyun var bunu oynadığım için bekliyeceğim çünkü baya baya baya uzundu hikayesiyle oynayacağım ama sadece geceleri oynayabiliyorum problem o

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Speyrus adamsın canım bir sürü oyun var bunu oynadığım için bekliyeceğim çünkü baya baya baya uzundu hikayesiyle oynayacağım ama sadece geceleri oynayabiliyorum problem o
Rica ederim kanka. Bende geceleri oynamak zorunda kalıyorum malum öğrenciyiz 🥺.

multimusic

multimusic

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının discord adresine katılmak için patreon üyesi mi olmamız gerekiyor acaba?

E

Erkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim, Çalıştırıp kullanıcı adı, şifre girip giriş yaptığımda, 2 saniye kadar bekleyip oyun kapanıyor, intro bile gelmiyor. Farklı bir linkten indirdim sorun aynı devam ediyor! Bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.

E

Erkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim, Çalıştırıp kullanıcı adı, şifre girip giriş yaptığımda, 2 saniye kadar bekleyip oyun kapanıyor, intro bile gelmiyor. Farklı bir linkten indirdim sorun aynı devam ediyor! Bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.
Sorunun çözümü şu şekilde, iki ekran kullanıyorsanız, ekran kartı ayarlarından yenile yerine, tek monitöre görüntü verin. Sorun çözülüyor.

Demon Quin

Demon Quin

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Güncelleme ne zaman gelecek bellimi

L

Lyanphasa0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende alt tarafta olan butonlar kayboldu ne yapmalıyım?
Mobil oynuyorum.

S

Silinen üye 28892

Onu da denedim alt butonlar komple gitti. Eski save dosyalarımda da çalışmıyor
Arayüzü gizlemişsindir büyük ihtimalle,

Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.

Mobil için bu kontrolleri deniyebilirsin.

kayıt dosyaların çalışmaması normal bir şey. Eski kayıt dosyan uyuşmuyor. Başka bir kayıt dosyası bulmalı ya da oyunun otomatik kayıt aldığı yer var, ordaki bazı kayıt dosyalar genellikle çalışır onu dene.

L

Lyanphasa0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır kayıt dosyalarım çalışıyor. Kayıt dosyalarıma girsem dahi hızlı menü çalışmıyor. Ve bu kombinasyonları denedim

S

Silinen üye 28892

Hayır kayıt dosyalarım çalışıyor. Kayıt dosyalarıma girsem dahi hızlı menü çalışmıyor. Ve bu kombinasyonları denedim
Pardon, yazdığınız ilk cevabı yanlış anladım. Hatanıza gelecek olursak, oyunda bir sorun vardır muhtemelen. Bu söylediklerimin haricinde elimde başka bir çözüm yolu yok maalesef belki bu konu hakkında bir bilgiye sahip birisi gelip muhakkak yardım edecektir.

L

Lyanphasa0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
Pardon, yazdığınız ilk cevabı yanlış anladım. Hatanıza gelecek olursak, oyunda bir sorun vardır muhtemelen. Bu söylediklerimin haricinde elimde başka bir çözüm yolu yok maalesef belki bu konu hakkında bir bilgiye sahip birisi gelip muhakkak yardım edecektiç

Üst Alt