Void's Calling Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Void's Calling Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2
M

Micoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun düzeltildi yeniden indirerek oynayabilirsiniz. o şekikde discord yardım kanalına bilgi verdi .

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
İyi bir oyun oldu.Oyunda ki animasyonlar ve karakterler çok iyiydi.Hikayeside güzeldi. ''The Witcher'' serisini oynayanlar için oyun yabancı gelmeyecektir.RPG sıra tabanlı savaş sistemli bir oyunda seviye kasmak temel bir ilk haline gelmiştir.Neyse ki hile menüsü vardı ve kasmak zorunda değildim.Rahat bir şekilde savaşları kazanmanızı sağlıyor.Emeğinize sağlık.
:)(y)

Kotyora52

Kotyora52

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimcisi 3
Kredi
2$
İyi bir oyun oldu.Oyunda ki animasyonlar ve karakterler çok iyiydi.Hikayeside güzeldi. ''The Witcher'' serisini oynayanlar için oyun yabancı gelmeyecektir.RPG sıra tabanlı savaş sistemli bir oyunda seviye kasmak temel bir ilk haline gelmiştir.Neyse ki hile menüsü vardı ve kasmak zorunda değildim.Rahat bir şekilde savaşları kazanmanızı sağlıyor.Emeğinize sağlık.
:)(y)
Witcher oyunu mu var bu sitede?

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Witcher oyunu mu var bu sitede?
Merhaba, Tabi ki ''The Witcher'' oyunu bu sitede yoktur.Bu oyun ''The Witcher'' oyununa benzediği için örnek gösterdim sadece,Oyunu oynamışsanız eğer,bu oyunu oynarken yabancı gelmeyecektir.Bunu anlatmaya çalışıyordum.
:unsure::)

gsmuhammed1905gok

gsmuhammed1905gok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geri gidemiyorum neden acaba ?

Heaven

Heaven

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hatalar düzeltldimi ? bilgisibolsan yazssın lütfen ona göre indircem

B

burak4755

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geri gidilse çok güzel oyunda

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Winther sevenler bu oyuna bayilir. Genel olarak oyun sihirler kralliklar canavarlar vs. Kurulu. Ozellikle verilen hile ile birlikte daha kullanisli hale gelmis. Hikaye bakimindan gayet guzel .. ANCAK! tercume leş .. oyun esnasinda konusmalardan cogunu anlamayacaksiniz. Kesinlikle bu oyunun turkce kategorisinde bulunmasi gerekli. Burda yapay zeka ile harcaniyor. Dedgim gibi. Oyun her konuda guzel ama yapay zeka ceviri onu vasatin altinda birakiyor 👍🏻

P

Parasız paramedik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Episode 1-2 mi arkadaşlar

C

cello

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar hancının karısı ile nasıl ilerlediniz bende şehir merkezindeki mağazaları ziyaret ediyor diyor ama bir yol bulamadım.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
MEGA - GDRIVE 2 indirme linki ilede 250kb/s geçmiyor indirme hızı, limitsiz indirme linki ekleyebilirmisiniz lütfen :(

C

cincik mamed

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkleri yeniler misiniz veya ekler misiniz

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Orta çağ temasını layıkıyla yansıtan kararların etkilerinin kısa ve uzun vadede hissedildiği güzel bir oyun.

Üst Alt