Vis Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Vis Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
D

Dartanyan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tüm dosyalara erişime izin ver diyor , izin veriyorum , buna rağmen erişim izni verilmedi çıkılıyor deyip oyundan atıyor. Help plssss

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Dartanyan
Android'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsun muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonun. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.

D

Dartanyan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dartanyan
Android'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsun muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonun. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.
İşte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte fedakarlık, işte mertlik, işte adam gibi adamlık <31

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Android de nasıl kayıt alabilirim alt menü gözükmüyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Android de nasıl kayıt alabilirim alt menü gözükmüyor

Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.

D

Dr-xr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galiba yapımcı bu oyunu bırakmıştı geri mi başladı yapmaya?

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uzun bir hikayesi var. 4 saat kadar oynadım baktım gidişatı beğenmedim. Sonra bazı sahnelerden dolayı oyundan koptum, ctrl ye basıp hızlıca oynadım, karşımıza hep 2 seçenek çıkıyor her seçeneği de seçip oyunu her yönüyle hızlıca oynadım. Genel olarak diyeceğim oyun bana göre değil. Çünkü karakterimiz kral ama çoook pasif. Hiç bir kızla tam olarak ilişkiye girmiyor. İlişkiye girmesi çok önemli değil deluca family gibi yapsalardı yine oynardım. Birde karakterimizin kral olmasına rağmen kızların alay etmesi, bazı bdsm sahnelerinde küçük düşürülmesi, genel olarak bayanlar tarafından aşağılanması sebebiyle oyun güzel olsa dahi benim ilgimi kaybetti. ntr sahne de var, hatta bir seçimde paylaş seçeneğide vardı, bence paylaşsın zaten bir şey yapamadıktan sonra yazık güzelim kızlara, telef olmasın. Oyunun hikayesine bir şey demiyorum ama yetişkin oyun olarak bakarsak ntr ve aşağılanma, alay edilme gibi içerik sevenler oynayabilir. Yapımcı ntr sahnesi ve diğer sahnelerde yap veya yapma seçeneği sunmuş ama cesur olup konrolü al seçeneği sunmamış. Sonuçta zevke bağlı bir şey isteyen oynar.

D

Dr-xr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının patreonuna bakımda sanırsam yeni oyun üzerinde çalışıyor onu da çevirecek misiniz?

Üst Alt