Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
C

Chonny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
4-5 tane güncelleme geldi oyuna acaba tükçesi çevirisi ne zaman gelir

S

Silinen üye 28892

Chonny yeni gelen güncellemeler, oyunun hikayesi final yaptığı için bir kaç sahne haricinde pek bir etki yaratmıyor. Oyun %100'e yani tamamen finale ulaştığında çevrilecektir.

D

DreamHoly06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$

Chonny yeni gelen güncellemeler, oyunun hikayesi final yaptığı için bir kaç sahne haricinde pek bir etki yaratmıyor. Oyun %100'e yani tamamen finale ulaştığında çevrilecektir.

Finalden sonra çeviri olması süper olur. Uzun zamandır indirip devam etmedim bile finali bekledim 😀😀

K

kralkaan16

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilerlemiş bir save dosyası atabilecek var mı ? pc formattan sonra savem gitti :(

Kubelwagen24

Kubelwagen24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu koskoca oyunda futa yok mu cidden

R

Rizaesen4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yükledim sonra Türkçe paketini satın aldım ama halen ingilizce.nasil düzelecek ilk defa satın alma işlemi yaptım da yardımcı olur musunuz

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Oyunu yükledim sonra Türkçe paketini satın aldım ama halen ingilizce.nasil düzelecek ilk defa satın alma işlemi yaptım da yardımcı olur musunuz
Bu konudaki linklerden indirdiysen, İngilizce olması imkansız. Bu oyunun İngilizce konusundan indirmiş olabilirsin.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Hangi link buraya yazabilir misin acaba

R

Rizaesen4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu 4 saat oynadıktan sonda kaydetmeyi unuttum malesef ki. Kayıt dosyası yok mu yüzde 50 lerde falandim

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Üst Alt