Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
G

gezginsci1994

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Android de paket yüklenmesi hatası alan var mı

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
gezginsci1994 APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

G

gezginsci1994

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
gezginsci1994 APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Kısaca 10 GB alan mı lazım bana kurulum için

G

gezginsci1994

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Merhaba oyun kayıt konusunda pc mobil farkı var mı yani mobilden oynadığım kaydı pcden görebilir ve devam edebilir miyim

F

fearbloom

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Of merakla bekliyordum gelmiş ama Türkçesi ücretli diyo ya çok üzüldüm gerçekten oynamak istiyordum

Fascreed

Fascreed

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben save dosyalarını kuramıyorum ya dc ye geldim ama oraya da yazamıyorum engelliyor bir şey beni

H

Hypnotse

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Ne zaman güncelleme gelecek lütfen beklemekten sıkıldık artık bari bir bilgi verin 3 güncelleme geldi hala güncelleme gelmedi buraya

G

gezginsci1994

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni oyun ne zaman çıkıyor

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
En azından ing olarak atsalar güzel olur
Sitemizde mevcut

Swanky

Swanky

Kredi
1$
Bundan 5 ay once oyunu sildim. Ama silmeden önce rpm uzantılı save dosyasını bi yere sakladım. Şu an tekrar indirdim %70 lerde falandim o save dosyasini oyun dosyalari arasında save klasorune koyuyorum fakat oyun bunu algılamıyor bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Bundan 5 ay once oyunu sildim. Ama silmeden önce rpm uzantılı save dosyasını bi yere sakladım. Şu an tekrar indirdim %70 lerde falandim o save dosyasini oyun dosyalari arasında save klasorune koyuyorum fakat oyun bunu algılamıyor bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz
RPGM Oyunlar İçin Kayıt Dosyası Lokasyonu:

PC;
%appdata% -> Local -> UserData

Android;
Dahili depolama -> Android -> data -> oyunismi.adultoyunceviri.com -> files -> save

Bu konumlara attıysan o zaman Defaultfile.rpgsave dosyası eksiktir. Sen de yoksa Discord'a gel ben atayım.

H

Hypnotse

Kredi
2$
2 aydır güncelleme gelmiyor oyuna tüm gelen güncellemelerden sonramı yayınlayacaksınız tümünü bi açıklama yapsanız çok iyi olacak şimdiden teşekkür ederiz ilgilendiğiniz için kolay gelsin

S

Silinen üye 28892

2 aydır güncelleme gelmiyor oyuna tüm gelen güncellemelerden sonramı yayınlayacaksınız tümünü bi açıklama yapsanız çok iyi olacak şimdiden teşekkür ederiz ilgilendiğiniz için kolay gelsin
Oyunun ana hikayesi final yaptığı için ve sonradan gelen güncellemeler, oyunun gidişatına bir etki yaratmadığı için yani ekstra sahne haricinde bir güncelleme gelmediği için yayınlanmıyor olabilir. Oyun tamamen final yapınca, Türkçe çevirisi yayınlanacaktır, iyi oyunlar.

S

Scorpsever

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
2$
şükür son sürüm gelmiş :D :D :D

Üst Alt