Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
D

delly120

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler kamera nasıl tamir ediliyor eşyalarımin hepsi tamam parktaki klavuza baktım

O

osuruklu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda %49 geldikten sonra envanterdeki tılsımlar kayboluyo ve yeni topladıklarımızda envantere gelmiyo.

R

ryon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikayesi beni çok sürekli tek sıkıntı bizden istenen eşyaları bulma, bizi yönlendiren ablamızda çeviri hatasımı bilmiyorum ana görevi etkinleştirmek için başka bir görevi yapmamız gerekiyor ama neredi olduğunu söylediği için kendimiz arıyoruz

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarz oyunlar güzel fakat çok zorlu bu kadar zorlu olmasına gerek yok. sonuç olarak mevzu belli bu kadar zor olmasının ne anlamı var. Görevlerin yönlendirmesi yada yapılması kolay olsa anlarım da gereksiz zor

Kelaynak77

Kelaynak77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna girişte problem yaşıyorum. kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum fakat oyun açılmıyor. giriş bilgileri ekranı kapanıyor ve açılmıyor. defalarca kez denedim ama olmadı. her zaman oynadığım oyuna şimdi neden giriş yapamıyorum.

N

Neymarf4n

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu yeni indirdim ama envanter açmak için fareden sağ tık yapmamı istiyor ben telefondan oynuyorum ama nasıl halledebilirim bu sorunu

S

selman1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kilisede rahıbenın yanındakı odada basıt kutu var yputubden gordugum kadarı ile bomba yapmam laızım deniz fenerinde ki duvarı yıkmam ıcın ama acamıyorum kılısdekı kapıyı orayı nasıl acıcaz bılen varmı

A

aaqqzzaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kırmızı ginseng görevindeyim takılı kaldım tırmanamıyorum yardımcı olabilir misiniz

I

ilkeraltuntasak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaleyin kendini odaya kitlediği kısımda içeri nasıl giriyoruz yardımcı olabilirmisiniz

Üst Alt