Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
T

Tattori

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açarken trojen virüs dosyası bulundu ve 13 numaralı hata kodunu verdi program. Zararlı yazımlar mı barındırıyor içinde?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Tattori Oyunlarımızın hiçbirinde virüs bulunmaktadır. Çevirilerimizi korumak için kullandığımız exe programından dolayı öyle algılamaktadır. Virüs programınızı kapatarak oyunu oynayabilirsiniz.

Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Problem var. Acill cevap. Barın arkasındaki külü alamıyorum. Temel kap ile alınacaksada temel kabı hiç bir yerde bulamadım. Yardım. Not : 2 kere yeniden başladım.

Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çakmakla yakmayı dener misin?
Başarılı oldu. Şuan ne kadar sevindim anlatamam tesekkürederim. Ama bir sorum daha var. Yeni yerler açıldı tırmanma halatını oyun ilerlemesiyle kazma yaptım. Tekrar tırmanma halatı verecek mi ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Başarılı oldu. Şuan ne kadar sevindim anlatamam tesekkürederim. Ama bir sorum daha var. Yeni yerler açıldı tırmanma halatını oyun ilerlemesiyle kazma yaptım. Tekrar tırmanma halatı verecek mi ?
Rica ederim. Diğer sorun içinse, oyun kendisi verdiyse ileride görev için bir yerden yine verir, bu sayede bulursun.

asi0118

asi0118

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Böyle bir hata alıyorum bilgisi olan yardım edebilir mi

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    25.8 KB · Görüntüleme: 13
Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yine problem var acil destek lazım pricia ya yasemin masaj yağını veriyorum 10 k dolar veriyor orası tamam ama daha sonra ruh kristalini kullandığimda tekrar pricia ya yasemin masaj yagini getir diyor. Ne yapacağım ?

Gragory.07

Gragory.07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha önce takılan kişilerin mesajlarına baktım ama oyunun sana söylediği açık. Malzemeleri bulup tekrar yapacaksın. Bitkilerin konumları için Youtube'da ki oynanış videolarına bakabilirsin.
Aynı bitkiler tekrar bulunabilir mi ?

M

mnytz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu burdan verilen CLOUD linkinden indirdim ama data dosyası için şifre istiyor..

Üst Alt