Treasure of Nadia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Rpgm Android Türkçe Treasure of Nadia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
10112
H

Huperhh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile dosyasini ayni sekil attim save klasorune ama ise yaramadi diger dosyalari silmem mi gerekiyor

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hile dosyasini ayni sekil attim save klasorune ama ise yaramadi diger dosyalari silmem mi gerekiyor
Evet önceki hilesiz save dosyasını silmeniz gerekiyor ayrıca save dosyasının adında (1) gibisinden bir şey var ise olmaz onu silmeniz lazım.

H

Huperhh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet önceki hilesiz save dosyasını silmeniz gerekiyor ayrıca save dosyasının adında (1) gibisinden bir şey var ise olmaz onu silmeniz lazım.
O dosyayi sildim daha sonra ben yeni dosya acip oraya attim hileliyi dogru sekilde mi yaptim

Üst Alt