Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Treasure of Nadia Güncellemesi |04.04.2021|

  • Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,865
Tepki puanı
2,506
Puanları
113
1_copy_810x131.png
2 Nisan sürümünün hemen ardından yeni çıktık, ancak yakında başka bir büyük sahne ve bazı büyük açıklamalar içeren yeni bir bölüm geliyor! Bu yeni bölüm son tapınak bulmacasını (ya da öyle mi?) İçerecek ve yakında Evie ekstraları bunlara bağlanacak. Tapınak bulmacaları, ana hikaye ile bağlantılı olan daha büyük bir Evie hikayesinin yalnızca küçük bir parçası olacak. Önümüzdeki hafta daha fazla Treasure of Nadia haberi gelecek!

2_copy_810x151.png
Genesis Order fragmanı tüm yeni bayanları, yeni MC'yi, kişiliklerinin ve animasyon tarzlarının küçük bir görüntüsünü sergileyecek. Hepinize neyin geleceğini göstermek için sabırsızlanıyorum! Fragman yakında hazır olacak, 53 animasyonlu çekimden 35'i bitti ve harika görünüyorlar! Ve bazı tanıdık yüzleri görmeye de hazır olun!

Bu oyunlar için göstermiş olduğunuz harika destek için herkese teşekkür ederiz! Tüm bunları mümkün kılan sensin!

NLT
 
Üst Alt