Treasur of nadia - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Treasur of nadia

• Konuyu başlatan Selami kuk
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun içindeki animasyonları göremiyorum normalde görüntüde hiçbir sıkıntı yok fakat animasyonları göstereceği zaman ekran kararıyor sadece konuşmalar görünüyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-20-22-00-04-760_treasureofnadia.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2021-06-20-22-00-04-760_treasureofnadia.adultoyunceviri.com.jpg
    161.9 KB · Görüntüleme: 20
Çözüm
S
Xiaomi redmi note 8 pro 6/128

Google Chrome telefonunda kesinlikle bulunmayacak bu birinci şart, eğer varsa devre dışı bırak.
Google Play'de Webview uygulamasını arat ve son sürüm mü diye bak, eğer son sürümdeyse kaldır ve sağ üstten otomatik güncellemeleri kapat.
Oyuna girip duruma bak büyük ihtimalle sorun çözülmüştür.
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Oyunda video yükleme, kasma sorunu yaşayan arkadaşlar telefonlarında Google Chrome kurulu ise kaldırsınlar veya devre dışı bıraksınlar.
Daha sonra geliştirici seçeneklerinden WebView uygulamasını kontrol edin. Eğer WebView seçili ise sorun yoktur. Google Play'den WebView uygulasının güncellemesi var mı kontrol edin eğer varsa son sürüme güncelleyin. Bu işlemlerden sonra oyuna girebilirsiniz. Bilmeyenler için Geliştirici Seçeneklerini açma: Ayarlar uygulamasına giriş yapın. Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun. Ardından Yapım Numarası ya da Derleme Numarası bilgisini bulun. Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın. İşlem başarılı olduğunda Siz de Artık Bir Geliştiricisiniz! yazacaktır.

S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda video yükleme, kasma sorunu yaşayan arkadaşlar telefonlarında Google Chrome kurulu ise kaldırsınlar veya devre dışı bıraksınlar.
Daha sonra geliştirici seçeneklerinden WebView uygulamasını kontrol edin. Eğer WebView seçili ise sorun yoktur. Google Play'den WebView uygulasının güncellemesi var mı kontrol edin eğer varsa son sürüme güncelleyin. Bu işlemlerden sonra oyuna girebilirsiniz. Bilmeyenler için Geliştirici Seçeneklerini açma: Ayarlar uygulamasına giriş yapın. Açılan menüden Cihaz Hakkında sekmesini bulun. Ardından Yapım Numarası ya da Derleme Numarası bilgisini bulun. Bu kutucuğun üzerine birkaç kez hızlıca tıklayın. İşlem başarılı olduğunda Siz de Artık Bir Geliştiricisiniz! yazacaktır.
Daha öncede aynı cihazdan oynuyordum fakat böyle bir sorun yoktu

S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Dediklerinizi de yaptım Yeni sürümüde indirdim fakat sorun hala aynı acaba bazı şeyleri silerken anlamadan oyunun sistem dosyalarını silmiş olabilir miyim

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Dediklerinizi de yaptım Yeni sürümüde indirdim fakat sorun hala aynı acaba bazı şeyleri silerken anlamadan oyunun sistem dosyalarını silmiş olabilir miyim
Oyunla ilgili herşeyi kaldırın, kayıt dosyalarınızı ayrı bir klasörde saklayın ve kayıt dosyalarınızın bulunduğu klasörü de silin.

S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-23-14-24-39-929_treasureofnadia.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2021-06-23-14-24-39-929_treasureofnadia.adultoyunceviri.com.jpg
    42.6 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
S

Silinen üye 5355

Xiaomi redmi note 8 pro 6/128

Google Chrome telefonunda kesinlikle bulunmayacak bu birinci şart, eğer varsa devre dışı bırak.
Google Play'de Webview uygulamasını arat ve son sürüm mü diye bak, eğer son sürümdeyse kaldır ve sağ üstten otomatik güncellemeleri kapat.

Çözüm
S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Teşekkür ederim hallettim sağolun🙏🏻

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt