The Visit - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android The Visit

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyun ''Milf'' karakterler ve çok iyi animasyonları ile ön plana çıkmış bir yapımdır. Hikayesi basit olmasına rağmen zerre oyundan soğutmuyor, yapımcısı çok iyi iş çıkarmış ve oyunu tamamlamıştı. Bu yüzden oyunun sunumunu yapan ''Stiglet'' yeni projelerini merakla beklemeye başladım. Sonunda yeni oyunu gün yüzüne çıkmaya başladı. Bir bilimkurgu uzay macerası bizi bekliyor ve yine güzel ''Milf'' karakterleri ile dolu güzel bir oyun olacağını umuyorum.:):giggle::geek:🥰🤩🥳

Oyunun adı; ''Stars of Salvation''

p3.jpgp5.jpgp6.jpgp7.jpgp8.jpgp9.jpgp10.jpg

X

xjimmyx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostlar, benim oyun bir yerde donuyor ve windows program yanıt vermiyor hatası alıyorum ve kapanıyor sonra. Bu bilgisayarla mı alakalı acaba?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Dostlar, benim oyun bir yerde donuyor ve windows program yanıt vermiyor hatası alıyorum ve kapanıyor sonra. Bu bilgisayarla mı alakalı acaba?
Bilgisayar bileşenleriniz sürücüleri güncel mi? Güncel değilse ekran kartından başlayarak güncelleyeniz.

Steve Rogers

Steve Rogers

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Türkçe çevirisi ne zaman gelir? Ya da gelir mi?

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Kısa saçlı karı dışındaki tüm karılar favorim, güzel oyundur herkese tavsiye ederim.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Bir oyunun daha sonuna geldik. Sonradan söylicegimi baştan söyliyeyim. Çok çok iyi süper bir oyun değil ama kötü veya ortalama bir oyunda değil bu yüzden zaten 4 yıldızı kesinlikle hak ediyor, ayrıca oyunda ses ve müzikde var.

Şimdi gelelim ayrıntılı incelememe .... Her ne kadar konusu klasik ev konulu oyunlardaki gibi dursa da yan karekterler de iyi, resimler başarılı ve güzel 3 senelik bir oyun oldugunu varsayar isek. Yine renderlar ve hareketli ani. başarılı zaten bu yüzden 4 yıldızı fazlası ile hak ediyor. Oyunda gözüken bir puanlama sistemi olmasada seçimleriniz oyunun gidişatına etki ediyor. Oyunun ortasına kadar zaten bir şeyler fark etmiyor. Sadece sahne kaçırmanıza sebep oluyor. Oyunun ilk kırılma yeri bir sinema olayından sonra hırsız ile ilgili yapacagınız secim kovalar iseniz doktor sahnesi acılmıyor. Kız arkadaşınız ile görüyorsunuz. Hırsızı kovalamayı ret edip hastaneye düştügünüzde ek secim sunuyor kız arkadaşınızı af ederseniz gene aynı sahne acılıyor. Af etmez iseniz Doktor sahnesi acılıyor ve oyuna doktor dahil olmuş oluyor. Bu ve bunun gibi kritik yerlerde secim yapar iken save almanızı ve değişik sahneleri görüp istediginiz yoldan gitmenizi öneririm.

Oyun sonu çoklu bitmeli yani secimlere göre kızlar ve karekterler ve olaylar değişiyor. Kısa bir oyunda sanmayın sakına günde 2-3 saat oynarsanız sizi en azından 1 hafta idare eder. Diline gelince kelime bilginiz iyi ise çok rahat oynarsnız zorluyacak bir ing yok. Gene size tavsiyem hiç bilmeseniz bile secimlerden önceki cümleyi çevirip seciminizi buna göre yapmanız.

Oynanırmı bu oyun der iseniz de akılda kalacak bir oyun değil ama zevkli vakit gecirmenizi sağlar.

Zevkler ve Renkler size kalmış.
Saygılarım ile....

Üst Alt