The Tyrant Türkçe Yapay Zeka - 0.9.4 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Tyrant Türkçe Yapay Zeka - 0.9.4

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9.4
legolas62

legolas62

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bugün CLOUD dan indirdim erişim hakkı istiyor.Başka var mı bu sorunla karşılaşan.

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Bendede aynısı oluyo düzeltin şunu

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yasaklar da geldi aralık sonuna kadar bütün oyunları deneyecez bu gidişle 😄

LaVita

LaVita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Betadan çıksa da diğer oyunlara girebilsek 1 oyun yüzünden
Olay Bir oyun yüzünden değil kardeş :) betadaki oyunun hatasından yararlanıp onlarca kişi oyuna ücretsiz erişim sağlıyor bu durumu kimse yöneticilere bildirmiyor betadaki oyunu bedavaya oynamak için. Bu durum fark edildikten sonra haklı olarak bütün oyunlara erişim engeli geliyor. Betaya katılmak için para veren insanların hakkını gasp ediyorlar. 1 oyun yüzünden değil de kendini uyanık sananlar yüzünden sizler mahrum kalıyorsunuz

A

Asdasd123asd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 1853
GENEL BAKIŞ
Oyun bir değişim öğrencisi olarak okuldan dönen bir genç (oyuncu) hakkındadır. Okulun son yılıydı ve eve iş bulmak için geliyor. Eve geldiğinde bazı şeylerin çok değiştiğini fark ediyor. Evde annesinin arkadaşı, onun kocası ve iki oda arkadaşı (biri genç, biri biraz daha yaşlı) yaşıyor. Annesinin arkadaşının kocası her zaman iyi bir adamdı. Sen ve diğerleri bu yüzden onu bir baba olarak kabul ettiniz. .

Paylaşılan Tarih: 09.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.9.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
PC Dosya Boyutu: 2.78 GB
APK Dosya Boyutu: 586 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Male domination, Graphic violence, Interracial, MILF, Lesbian, NTR, Cheating, Prostitution, Romance, Voyeurism, Multiple penetration, Groping, Blackmail, BDSM, Vaginal sex, Oral sex, Anal sex, Handjob, Masturbation, Mobile game
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra The Tyrant oyununu çalıştırın.
Arkadaşlar yeniyimde ben üye oldum oyunu indirdim ama oyuna girince başlayamıyorum yardımcı olur musunuz

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar devamı ne zaman gelecek merakla bekliyorum bu oyun süper....

Umutbeyinizz

Umutbeyinizz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı şifre girdikten sonra bunu diyor sorun nedir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-25-10-53-28-515_android.jpg
    Screenshot_2020-11-25-10-53-28-515_android.jpg
    394.4 KB · Görüntüleme: 16
Üst Alt