The Secret Reloaded Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Secret Reloaded Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.9b
Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Güzel bir oyun olup ama asla devamının gelmedigi bir oyun

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Jaweed Yapay zeka oyunları sadece içerik haftalarında güncelliyoruz, tabii ki yapımcı güncelleme çıkardıysa.

A

Asdf445

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu indirdim fakat türkçe değil. Bunu nasıl türkçe yapa bilirim? (Not: Telefona indirdim)

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu anda mevcut olan son sürüm bumu ? Türkçesi 0.4.3a İngilizcesi 0.4.5a olarak gözüküyorda,bu sürüm 625 mb,diğeri 2.97 gb.

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu Oyun çok iyi be devamını sabırsızlıkla bekliyorum keşke çabuk gelse

M

Mrttkyaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linkleri ölmüş. Birde yeni sürüm geldi ne zaman güncellenir android ?

S

Silinen üye 28892

Peki ödeme yönteminde bir değişiklik yapilacakmı geçen sefer 3 farklı kart denedim ödeme yapabilmek için
O kartınızın bankasıyla alakalı bir mesele bizle bir ilgisi yok maalesef. Bazı bankalar güvenlik gereği, bu tür yerlerden ödeme yapmayı yasaklıyor. Kartınızın yurt dışına açık olduğu hâlde bile bu durum oluyor. Satın aldığınız kartla devam ediniz. Ya da anlık sistemsel bir hata olabilir yeniden deneyebilirsiniz.

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O kartınızın bankasıyla alakalı bir mesele bizle bir ilgisi yok maalesef. Bazı bankalar güvenlik gereği, bu tür yerlerden ödeme yapmayı yasaklıyor. Kartınızın yurt dışına açık olduğu hâlde bile bu durum oluyor. Satın aldığınız kartla devam ediniz. Ya da anlık sistemsel bir hata olabilir yeniden deneyebilirsiniz.
En sonunda papara kullandım eğer sıkıntı yaşayan arkadaşlar varsa tek seferde çekti

Üst Alt