The Promise Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka The Promise Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.79
T

tolga52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
BU OYUN GÜNCELLENMELİ. ÇOK YENİLİK GELDİ, TÜRKÇE ÇEVİRİ EKLEYİN BENCE

K

kilua

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
para hilesi istersen yardımcı olabilirim.ama gidişatı degiştirmiyor.ben 5 milyon hilesi yaptım ama gidişatı gene aynı.

Save Editor Online bu siteye girin.savelediginiz dosyayı siteye yükleyin.save dosyasının içerigi açılacaktır. ordan degerleri degişebilirsiniz. çokda kurcalayıp oyunu bozmayın.sadece para yazan kısımı degişin yeterli. aksi takdirde oyun bozulur hata alırsınız veya buga girersiniz demedi demeyin. bu taktigi ben tüm oyunlarda denedim.son olarak en altta kaydet ve indir var dosyayı indir.oyunun klasörüne at. bunu oyun kapalıyken yapın. oluşabilecek hatalardan ben sorumlu degilim. bilmiyosanız yapmayın.iyi eglenceler.
kardeşim save klasöründeki hangi save dosyasında değişiklik yapmak lazım onuda bi söylesen

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun konusu bana başta farklı geldi. Bence başlangıç iyiydi. Adamın eşi yanlış bir ameliyat sonrası erken yaşlanıyor ve ameliyat için tüm parasını kaybediyor. Sonra adam ailesinin hayatını yeniden düzene sokacağına dair sözler veriyor. Bende aileyi kurtarayım dedim. oyunda hile yok. Sonra para kazanmak için çiftlikte veya çöpçü olarak işte çalışabiliyorsunuz işinizde gelebileceğiniz son seviyede aldığınız para günlük 120lira. Ama sırf eşinizin ameliyatı 50 bin tutuyor ve bunun haricinde farklı bir işiniz olmayacak ya çöp toplayacaksınız ya da çiftlikte tavuk pisliği temizleyeceksiniz. Ayrıca verdiğiniz sözlerden biride ev alma ve büyük şehire taşınma gibi çok söz veriyor. Yani oyunun direkt başında bu kadar imkansız farklarda fiyat biçmesi ve çöp temizlemeye mahkum etmesi bana ntr sinyali verdi ama zorlamak istedim belki mutlu sonla biter dedim.

20 saat kadar oynadım 10 bin tl zor biriktirdim. Bu süre içinde ntr tabiki isteğe bağlı ama ntr sahneyi seçmeseniz bile yinede eşiniz ve üvey kızınız gelene gidene aşırıdan fazla yakın oluyor ve tabiki oyundaki karakter tam bir pısırık. Ntr yi seçmezseniz sadece eşinizle sahneler göreceksiniz o da burnunuzdan getiriyor. Çünkü baya denedim bir yerden sonra gördüğüm şeylerden dolayı aileyi kurtarmayı bıraktım çünkü ailenin gizli bilgileri vardı onu bulmaya zorladım sonra bizim oyunda hergün çöp toplayıp 120 tl yi zor kazanıp estetik ameliyatı ettirmek için çabamıza karşı adamın eşinin gizli bilgisini açığa çıkarınca aileyi bıraktım çünkü eşimiz teşhirci ve ntr yolunda oldukça profesyonel olduğu açığa çıktı. En son bıktım ve adamın düzgün bir sahnesi olsun dedim sonrada oyunu sileyim dedim ve genelev vardı oraya gittim zorla kazandığım 1000tl yi verdim sonra içeri girdim yine yok kız 200tl daha istedi ve sadece sohbet etti ama oyundaki başka karakterlerle hemen sahne oluyor. Yani yapımcı genelevde bile izin vermiyor. Genel evde bile olmuyor kadınlara çöp toplayarak kazandığımız parayı veriyoruz millet hayatını yaşıyor.

Oyunu kötülemiyorum seveni illaki vardır. Yorumlarda pek bahsedilmediği için yazmak zorunda hissettim çünkü benim yaptığım hataya düşmeyin. Kısaca oyun ntr bir oyun. Ama ağır bir ntr çünkü diğer oyunlardaki gibi ntr yi kapat desende iyi bir son yok.

ottovon

ottovon

Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
bu oyuna yapımcı tarafından her ay güncelleme geliyor keşke türkçe çevirisini yapsanız veya artık yz güncellemeleri gelse

D

Dertsiz491

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izin verilmedi uyarısı veripoyundan atıyor.Help

S

sahins96

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
3$
Yakın zamanda çevirisini yapıp güncelleme gibi bir planınız var mı?

Üst Alt