The Office Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Office Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
U

uckrynlk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bölüm ne zaman gelir? bir de bu oyun gibi kadın karakter yönettiğimiz başka oyun var mı varsa bir yeşillendirin

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
yeni bölüm ne zaman gelir? bir de bu oyun gibi kadın karakter yönettiğimiz başka oyun var mı varsa bir yeşillendirin
Kadın başrol oyunlar:

Volleyball heaven (Türkçe yapay zeka)
Angelica's temptation (Türkçe yapay zeka)
Pandora's Box (Türkçe yapay zeka)
Betrayed (Tamamen Türkçe)
Bright past (Türkçe yapay zeka)
High life (Türkçe yapay zeka)
A Wife And Mother (Türkçe yapay zeka)
Good Girl Gone Bad (Türkçe yapay zeka)
The office (Tamamen Türkçe)
Fashion Business (Tamamen Türkçe)

H

hkjasdlf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadın başrol oyunlar:

Volleyball heaven (Türkçe yapay zeka)
Angelica's temptation (Türkçe yapay zeka)
Pandora's Box (Türkçe yapay zeka)
Betrayed (Tamamen Türkçe)
Bright past (Türkçe yapay zeka)
High life (Türkçe yapay zeka)
A Wife And Mother (Türkçe yapay zeka)
Good Girl Gone Bad (Türkçe yapay zeka)
The office (Tamamen Türkçe)
Fashion Business (Tamamen Türkçe)
Treasure of Nadia'yla birlikte gelen oyunların içinde kadın başrol olan var mıydı? Çünkü genelde forumda kadın başrol olarak sadece bu oyunlar çıkıyor.

K

Kacakbarut

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviri için tesekkurler ama Şahsen tavsiye etmiyorum. 5 para etmez, konu desen yok, oyun icinde karakteri kontrol etmek desen oda yok. Oyundaki tek seçim karşındaki erkek ile yatmak istermisin, istemezmisin okadar. Oyun boyunca hiçbir diyaloğu okumadim, hızlı geç tuşuna bastım ve geçtim. Seçimlerde zaten dediğim gibi 2 secenek var, ben hep vur bana seçeneğini seçtim 😅😅 ofisteki herkes karakteri yedi bitiridi. Kisaca indirmeyin, hakkinizi baska bir oyundan yana kullanin. İnanın gram zevk alamayacaksınız oyundan.

Patla05

Patla05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devami geldi diyolardi devami geldimi siteye ne zaman eklenir gelmişse

T

Turk10711072

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için giriş ekranında sorulan email ve şifre kısmını geçemiyorum sürekli yanlış diyor. Tekrar kaydoldum fakat aynı neereyi atladım yardımcı olabilir misiniz?

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için giriş ekranında sorulan email ve şifre kısmını geçemiyorum sürekli yanlış diyor. Tekrar kaydoldum fakat aynı neereyi atladım yardımcı olabilir misiniz?
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

T

tryhardbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler bu ilk bölüm bittikten sonra ikinci bölüme geçtiğimde beni yine aynı yerlere atıyor

D

diegorenn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme ne zaman gelir haberi olan var mı?

T

tludaaina

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun kayıt dosyası AOC dosyasında yok nerede ?

Üst Alt