Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi The Office 0.2 sürümü güncellemesi |01.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
pROGRESS_OFFICE.pptx_-_PowerPoint_3_1_2021_11_10_44_PM.png

Herkese selam,

Umarım hepiniz iyisinizdir ve sağlığınız iyidir. Programın gerisinde kaldığımı biliyorum ve evet bunun bir nedeni var.

Aslında duyurmak istemedim ama şartlar bunu gerektiriyordu. Senaristim, uygunsuz olacağı için burada paylaşmayacağım bazı kişisel nedenlerden ötürü Ocak ayı başında projeden ayrılmak zorunda kaldı. (Belki de bunu daha önce bilmenize izin vermeliydim)

Tüm işi tek başıma halledebileceğimi düşündüm ama görünüşe göre yapamadım ve işler daha da kötüye gitti ve çok fazla iş yükü vardı ve her şey kaotik olmaya başladı ve benim için çalışmak zordu ve bu yüzden oyunun çıkışı ertelendi .

Neyse ki, yakın zamanda işbirliği yapabileceğim bir senaryo yazarı buldum... İşler yoluna giriyor... Yakında onu resmi olarak Patreon'da ve ayrıca Discord kanalımda tanıtacağım.

Oyunu yakında yayınlamayı umuyorum, biraz daha sabırlı olmanızı rica ediyorum çünkü biraz daha zamana ihtiyacım var. (Kesinlikle iki haftadan fazla değil) Oyunu genellikle belirtilen tarihte veya bazen daha erken teslim etmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum ama bu sefer yapamadım. Bunun için üzgünüm.. Umarım anlarsınız... Sevginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

En önemlisi, gelecekte bu tür gecikmeler olmayacağından emin olacağım.

İlerleme hakkında:

Bu güncelleme için beklemede olan ve bitirmeye çalışacağım son bir etkinlik en kısa sürede olacak ve daha sonra yalnızca kodlama ile kalacak ve daha sonra normal beta, resmi sürümden 2-3 gün önce daha yüksek seviyeye çıkacak. Bu güncellemede 4-5 animasyon ekledim, beğeneceğinizi umuyoruz.

Damaged Coda

Hera

Hera

Destekçi Plus
Bazı yerlerde seçenek sunsa iyi oyun

Üst Alt