The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Isabel şarap görevinde sıkıntı var ilerlemiyor.

A

atillajpg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
benim adım luna görevini bir türlü başlatamadım ama oyun harika cidden

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.7.2 versiyonunda isabel görevinde bug var düzeltecek kimse yok mu? Isabel şarap görevi geçilmiyor hatta hiç başlamıyor. Yok mu yardim edecek???

S

Shinsue

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Console'u nasıl açacağız shift+o kombinasyonu işe yaramıyor, exelerinizde renpy klasörlerini bulamadğım için 00console.rpy dosyasında false kısmını true yapamıyorum konsolu açamıyorum varmıdır bir yolu?

A

alonso

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
9. bölüm görevlerini nasıl geçeceğim lütfen buradan söyleyin discord kullanmıyorum

mağara görevi.

S

Shinsue

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yardım bölümünde konu açarak destek alabilirsiniz.
Yardımcımı oldunuz siz şimdi? Yardım bölümünde bu konunun aynısı var zaten ve bug var tarzında bir cevap verilmiş kopyala yapıştır cevap atmayın.

alonso
Aynı durum bendede vardı discord adresinde hatalar bölümünde Wanpire'in attığı bir save dosyası var onu kullanırsan devam ediyor oyun lazım olan yerden.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Yardımcımı oldunuz siz şimdi? Yardım bölümünde bu konunun aynısı var zaten ve bug var tarzında bir cevap verilmiş kopyala yapıştır cevap atmayın.

alonso
Aynı durum bendede vardı discord adresinde hatalar bölümünde Wanpire'in attığı bir save dosyası var onu kullanırsan devam ediyor oyun lazım olan yerden.
Yardım bölümünde aynı konu varsa niye tekrar soruluyor? Sorunun cevabını bilmiyor ki öyle cevap vermiş. Oyun betadan çıkmış, bizlik sorunlar düzeltilmiş. Bizlik olmayan bir sorunun cevabını nerden bilebilir? Bilmediği için yönlendirme yapmış, hiç mi cevap vermesinler? Biraz düşünerek yorum yapın.

C

Conway

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim adım luna görevini geçemiyorum ve isabella görevleri buglı

N

Njordx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga adam yeni sürüm buglu diyor 0.7.3 beklicez veya hotfix falan getirirler yapcak birsey yok

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Hocam bu oyun uzun zamandır güncelleme almıyor diye biliyordum güncelleme almış diye duydum doğru mu?

The210md

The210md

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geçen hafta oynadım bu oyunu 2.defa bitirdim ben hiç bir şekilde bug ile karşılaşmadım şarap görevi falan belirli bir gün atladıkça açılıyor karakteri uyutun öyle deneyin ben öyle yaptım görevler kendiliğinden gelişti zaten gün atlatın odalarda gezinin herkes ile sohbet edin görev açılmışsa yapın açılmamış ise tekrar uyuyun tekrar dolaşın oyunun görev olayları farklı günlerde oluyor isabellanın şarap görevi de öyle oluyor.

B

byfedo39

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$
oyun sürekli kapı önündeki adam ile çalışma görevinde hata veriyor

M

Mustafa4242

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
6$