The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
N

NosG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hızlı menüye hangi tuşla gidiyoruz lütfen cevap verin yani quick menu ye

M

Mustafa4242

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda hata var en son adami vurdukdan luna nin geçmiş hikayesini ogrenmek icin gece yatakdan konusurken hata geliyo yoksay diyon hikaye ilerlemiyor

P

pasabey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eski sürümde ki save dosyam uyumsuz diyor. bu sorunu nasıl çözebilirim

A

Anonim07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biri söyleye bilirmi benim adım luna ve bir şişe şarap görevlerini benim karşıma çıkmıyo onları nasıl yapıcam

A

Ahmet35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi neden her güncellemede en baştan başlıyoruz. Oyunu indirdiğimizde bi save dosyasıyla gelse olmaz mı.7.1 i bitirdim şimdi 30 dk oynamak için en baştan mı geleyim.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Abi neden her güncellemede en baştan başlıyoruz. Oyunu indirdiğimizde bi save dosyasıyla gelse olmaz mı.7.1 i bitirdim şimdi 30 dk oynamak için en baştan mı geleyim.
Güncellemelerde oyunun kodları değişmezse kayıt dosyaları çalışıyor ama kodlar değişmişse kayıt dosyaları çalışmaz.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
T

tiybaa

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Luna nın bıçak olan bıçağı femme fatale görevini yapamıyorum. Oyun dosyalarım mı bozuk acaba
olay günlüğü kısmından bakıyorum GRK dündüz oturma odası yazıyor ama sabahları ya da herhangi bir saatte oturma odasına olsam dahi hiçbir şey olmuyor.

P

Prige

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
benim adım luna ve bir şişe şarap görevlerini benim karşıma çıkmıyo onları nasıl yapıcam oyunda ilerliyemiyorum ve dc nin hangi kısmından yardım alabilirim

N

Njordx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.7.1. Deki butun gorevleri bitirmistim guncellemeyi yukleyip sadece bir gorev yaptim ufak spoiler eizanin kiz kardesini kurtardim ve eiza benim askerim oldu bundan sonra hikayeye devam diyorum fakat hicbirsey olmuyor

U

Ucany

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Seni koruyacağım görevine nasıl geçecez mağara diyor ora ne

U

Ucany

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birde 10.goreve için bilgi veriemisiz önceden oynayanlar