The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Gürkan17

Gürkan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu hangi modda oynamayı önerirsiniz?Hangi mod daha iyi?Modlarin ozellikleri neler?

mycan

mycan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok sevdiğim oyunlardan biri ama oyunda hatırladığım kadarıyla hatalar vardı görevler buglanıyordu şuanda durumu nedir. Hatalar giderildi mi?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Çok sevdiğim oyunlardan biri ama oyunda hatırladığım kadarıyla hatalar vardı görevler buglanıyordu şuanda durumu nedir. Hatalar giderildi mi?
Hala buglar ve hatalar mevcut ama bu bizden kaynaklı değil yapımcıdan kaynaklı. Her çıkardığı sürümde bunları düzeltmiyor ve üstüne ekleniyor.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
İsabel ile ntr rotasına gitmeme rağmen, hikaye ilerleyince o rotaya sokuyor olması garip. Yanlış bir şey mi yaptım acaba ?

E

Engova

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu sitede onca oyun oynadim bunun gibi hic birisi beni heycanlandirmadi. Konuyu öyle bir islemisler ki efsane japon animeleri arasinda geziyor gibi hissettim kendimi.

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı güncelleme üzerinde çalışıyormu çünkü bir oyunun 1 yıldan fazla süredir güncelleme almaması çok anormal bişey herhangi bir bilgi varmı güncelle üzerinde çalıştığına dair

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Yapımcı güncelleme üzerinde çalışıyormu çünkü bir oyunun 1 yıldan fazla süredir güncelleme almaması çok anormal bişey herhangi bir bilgi varmı güncelle üzerinde çalıştığına dair
Yapımcı biraz zurnasının keyfine göre yapıyor. Zaten bu oyunu hobi olduğu için devam ettiriyor yani canı ne zaman isterse

Üst Alt