The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
F

fuurki2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5. Görevde tıkandım nasıl yapıcam yardım edin

B

Barisulsu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu soldato terfi nasi yapılacak

muverrih38

muverrih38

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yükleme tarihini görünce yeni sürüm sandım

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 793

GENEL BAKIŞ

Kahramanımız diğer insanlar gibi normal ve huzurlu bir hayat yaşar. Ta ki mafyadan gelen o mektup bu huzuru kaçırana dek. Bu mektupun peşinden gideceksiniz ve ebeveynlerinizin geçmişinden dolayı bir mafya sözleşmesine maruz kalacaksınız. Bir mafya ailesine hizmet etmek zorundasınız. Ama öyle sıradan bir mafya ailesi değil, ülkedeki en tehlikeli ve rezil suç örgütlerinden biri olan DeLuca ailesine...

Paylaşılan Tarih: 07.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.06.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.22 GB
Oyun Boyutu APK: 487 MB

Oyun Konuları
3DCG, Dating sim, Male protagonist, Voyeurism, Big ass, Point & click, Animated, MILF, Romance, Humor, Graphic violence, Teasing, Groping, Cheating
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra The Deluca Family oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Oyun bitti mi bitmedi mi anlayamadım Wilfred ve Cordia, Straffan i öldürttükten sonra bi konuşma yaptılar Joey ile ilgili falan konuştular sonra jenerik girdi 10. Bölümdü galiba ana hikaye sırasında final bu değildir heralde böyle saçma bisi olmaz harika bi hikaye için bitmediyse eğer ne zaman gelir yenisi

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyun bitti mi bitmedi mi anlayamadım Wilfred ve Cordia, Straffan i öldürttükten sonra bi konuşma yaptılar Joey ile ilgili falan konuştular sonra jenerik girdi 10. Bölümdü galiba ana hikaye sırasında final bu değildir heralde böyle saçma bisi olmaz harika bi hikaye için bitmediyse eğer ne zaman gelir yenisi
Oyun güncellenmeye devam ediyor, yeni sürüm ne zaman gelir belli değil.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Yeni sürüm geldiği zaman baştan mı başlamam gerekir oyuna eğer öyleyse o kadar yeri baştan oynamak işkence gibi olur
Oyunu sildiğin zaman kayıt dosyaların duruyor, yeni sürüm geldiği zaman sendeki oyunu silip yenisini indir. Kaldığın yerden devam edersin (y)

C

cafergmrk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Terfi seçeneği çıkmıyor, nasıl çözebilirim sorunu?

C

cafergmrk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
olaylar.png
terfi seçeneği çıkmıyor böyle kalıyor

A

arzaaa0101

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu bilgisayara indirdiğimde açmak isteğim zaman oyunu açmıyor oyunun sürümü ile bilgisayar uyuşmuyor ne yapmalıyım

B

basedilmez54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye olarak çok sağlam bir oyun. her satırını okuyarak oynayınca keyif alıyorsunuz. sex sahneleri için oynayacaksanız devamı geldikten sonra oynayın

K

KedyMilk

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Isabel'in son görevini yapamıyorum yardım edin

Üst Alt