The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
D

dogadeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır başka yer yok. Sadece orada çalışarak para kazanabiliyorsun.
ordaki en yüksek görevden ortalama 40 dolar veriyor. oyunda yaklaşık 8.000 dolara ihtiyacınız var bu da yaklaşık 200 görev ediyor. oyun içi güne vurursan 50 gün ediyor. çok sıkıcı ama

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
ordaki en yüksek görevden ortalama 40 dolar veriyor. oyunda yaklaşık 8.000 dolara ihtiyacınız var bu da yaklaşık 200 görev ediyor. oyun içi güne vurursan 50 gün ediyor. çok sıkıcı ama
İlerledikçe yeni görevler geliyor. O görevler daha fazla para veriyor.

Barry Allen

Barry Allen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Knk bazi gunlerini sadece goreve ayir yetenek kitaplarini al kasarsin rahat para

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Isabel ile icki içtikten sonra bitiyormu anlamadim bilen varmi tum gorevleri bitirdim

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Luna Gracie ve isabel son icerigine ulastim sonra wilfred'le kizlar hakkinda konusuyorz ondan sonra bisey olmuyor bittimi

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
0$
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Biraz daha erken gelemezmi bide benzer oyunlar fazla yok diyorsun olanlari soylermisin
Aksiyonlu oyun fazla yok ams gizemli havali oyun istiyosan midnight paradise deneyebilirsin dedektiflik olarsk city of broken dreamers vra deluca guncellemesi gec kalmasinin sebebi yapimci bu ay sıkıntı yaşayıp cozmus ama guncelleme daha yapim asamasinda

G

gencsw06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna kaldıgım yerden devam etmek ıstedım.Ancak uyarı verıp oyundan attı.Sonrasında klasore gırdıgımde uygulama gozukmuyor sankı sılınmıs. bırsey anlamadım.

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bi adult oyundan beklenmiyecek şeyler yaşatmıştı bende Lunaya aşık olma nedenlerimi sırayla yazsam herkes oyun çıksın diye geliştiricinin amerikadaki evini basar zorla oyunun geri kalan hikayesini tamalatırdı oyun muazzam fakat güncelleme gelmemesi beni üzüyor açıksa söylersem eğer keşke güncelleme ne zaman geleceğini söyleslere güzel olurdu bu oyun popüler bir oyun olmasından ziyade çok güzel bir hikayesi olması da cabası ...

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
bi adult oyundan beklenmiyecek şeyler yaşatmıştı bende Lunaya aşık olma nedenlerimi sırayla yazsam herkes oyun çıksın diye geliştiricinin amerikadaki evini basar zorla oyunun geri kalan hikayesini tamalatırdı oyun muazzam fakat güncelleme gelmemesi beni üzüyor açıksa söylersem eğer keşke güncelleme ne zaman geleceğini söyleslere güzel olurdu bu oyun popüler bir oyun olmasından ziyade çok güzel bir hikayesi olması da cabası ...
Luna'nın hikaye anlatımı gerçekten iyiydi.

Son düzenleme:
B

bluejet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hayatımda hikayesini en çok beğendiğim oyun ama kesinlikle bir adult oyun değil normal bir oyun olarak sayabilirsiniz ayrıca konuşmaları aşırı uzun ve sıkıcı yapımcının hiçbi yerine sağlık değil keşke oyun yapmak yerine yetenekli olduğu bir alana yönelseydi

Jerryy

Jerryy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Allahını seven üzerime GÜNCELLEME atsın :(

lordko12

lordko12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikâyesi mükemmel şekilde sarıyor bı güncelleme patlasa artık ya. Buna benzer bu tarz oyunlar var mı

Üst Alt