The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
benim adım luna görevinde kaldım bende help plss
Bu

Bu arkadaşla aynı bölümde kaldım
Ana hikayenin 9. bölümünü tamamladıktan sonra Wilfred'e Luna hakkında soru sorun. Sonra bir gün atlayıp Luna'ın odasına gidin. Orada size geçmişini anlatacak. Sonra odanızdaki bilgisayardan kayıtları kontrol edin. Kayıtları kontrol ettikten sonra 3 gün atlayıp zamanı bir kere ilerletin. Luna sizi odasına çağıracak. O sahneden sonra "Benim Adım Luna" bölümü tamamlamış olacaksınız.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Artık zamanı geldi 20 kere hiç sıkılmadan oynayıp bitirdiğim ve karakterine bayıldığım oyun hakkında görüşlerimi yazmaya ilk olarak oyunda sahne veya fazla bir içerik yok oyun size var olan hikayeyi anlatmaya çalışıyor aniden hiç bir bilgisi olmadan bir sözleşme yüzünden mafya dünyasına giren bir genç ve evdeki kötü geçmişleri olan bir aile lunanın neden deli gibi davrandığını anlayacaksınız kendi karakteriniz yavaş yavaş geçmişi hakkında bilgi alacaksınız bu oyunu gercekten size anlatılmak istenen hikayeyi anlayarak zevk alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Y

YusufDeluca

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Artık zamanı geldi 20 kere hiç sıkılmadan oynayıp bitirdiğim ve karakterine bayıldığım oyun hakkında görüşlerimi yazmaya ilk olarak oyunda sahne veya fazla bir içerik yok oyun size var olan hikayeyi anlatmaya çalışıyor aniden hiç bir bilgisi olmadan bir sözleşme yüzünden mafya dünyasına giren bir genç ve evdeki kötü geçmişleri olan bir aile lunanın neden deli gibi davrandığını anlayacaksınız kendi karakteriniz yavaş yavaş geçmişi hakkında bilgi alacaksınız bu oyunu gercekten size anlatılmak istenen hikayeyi anlayarak zevk alabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum.
Kesinlikle ve Luna karakterine aşık oldum,çok güzel bir kız bee❣❤*-*

P

Proteach

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler fırtına prensesinde kaldım ne yapıcam pls

P

Proteach

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana hikayenin 9. bölümünü tamamladıktan sonra Wilfred'e Luna hakkında soru sorun. Sonra bir gün atlayıp Luna'ın odasına gidin. Orada size geçmişini anlatacak. Sonra odanızdaki bilgisayardan kayıtları kontrol edin. Kayıtları kontrol ettikten sonra 3 gün atlayıp zamanı bir kere ilerletin. Luna sizi odasına çağıracak. O sahneden sonra "Benim Adım Luna" bölümü tamamlamış olacaksınız.
Fırtına prensesini nasıl geçicem

fearfatih

fearfatih

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni Versiyon Çıkmış Diye Duydum??? Doğrumu

Felax8

Felax8

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi