The Deluca Family Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe The Deluca Family Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.09.0
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
aynen bu oyun hiçbir erkeğe hitap etmiyor bence sırf oyun olarak bakarsak bu daha iyi ama adult oyun olarak bu oyun çok çok kötü yazılar uzun uzun sıkıcı bir haritası yok naptığın belli değil hiçbir seçim sana ait değil yazılmış bir hikaye var onu oynuyorsun ama milfy city de hikaye zayıf olsa da efektler çok çok iyiydi oyun başlıyor boşalıyorsun bitiyor boşalıyorsun peki bu oyunu bitirip boşalan var mı yok oyun adult değil çünkü baş ağrısı
milf city sahne oyunu deluca sana verılen hıkayeyı oynama oyunu

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Herkes hikayesini çok beğenmiş bir ara deniyim

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Ah beklemek çok sıkıcı 😥
''Luna'' ve ''Gracie'' ile ''Cordia'' Deluca ailesi Beğendiğim karakterlerdir. Biri duygusal ve savaşçı yönü ile diğeri ise zekası ve güzelliği ile ve diğeri ise sertliği ve dominantlığı ile resmen yakıyor ortalığı bu güzel karakterler.
🥰:eek::geek::love::mad::devilish:

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
''Luna'' ve ''Gracie'' ile ''Cordia'' Deluca ailesi Beğendiğim karakterlerdir. Biri duygusal ve savaşçı yönü ile diğeri ise zekası ve güzelliği ile ve diğeri ise sertliği ve dominantlığı ile resmen yakıyor ortalığı bu güzel karakterler.
🥰:eek::geek::love::mad::devilish:
Gracie falan bilmem ama Luna dedinmi Kalbimi Deler Geçer Canım Lunam ❤❤

Levinho

Levinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en muhteşem karakter Luna DeLuca
Ya bişey sorabilir miyim Luna nın son görevinde Seni Hep Koruyacağım da öğle veya öğleden sonra yatak odasına git diyor ama hiçbir şey olmuyor oyun sonsuz döngüye girdi atladığım bir bölüm olabilir mi acaba herşeyi tamamlayarak ilerledim lütfen yardımcı olun saatlerdir oynuyorum sonunu merak ediyorum

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Ya bişey sorabilir miyim Luna nın son görevinde Seni Hep Koruyacağım da öğle veya öğleden sonra yatak odasına git diyor ama hiçbir şey olmuyor oyun sonsuz döngüye girdi atladığım bir bölüm olabilir mi acaba herşeyi tamamlayarak ilerledim lütfen yardımcı olun saatlerdir oynuyorum sonunu merak ediyorum
Adult Oyun Çeviri Discord Sunucusuna Katılmak İçin Tıkla! Discord sunucumuzdaki yardım kanalından destek alabilirsiniz.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyun sana tam olarak ne diyor öğrenebilirmiyim ?

metitech16

metitech16

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
benim adım luna görevinde kaldım bende help plss

Üst Alt