Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi The DeLuca Family güncellemesi |31.12.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
20201231_110352.jpg

The DeLuca Family'nin yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:

Merhaba DeLucalar!

Umarım ailenizle ve sevdiklerinzle iyi bir yılbaşı geçirsiniz!

Aralık ayı çok dolu dolu geçti bu yüzden aralıkta çıkartamadım!
Ama yapacak biraz daha işim var!

Aklımda olan seksi bir render var. Bu oyunun deneyimini değiştirecek gibi hissediyorum :D
Oyunun çıkışı ocak ayı için planlandı. Ay sonu gibi olacak. Ayrıca DeLuca ile uğraşmak için işten 3 hafta izin aldım. Hadi biraz daha hızlanalım ve şunu bitirelim. Bu notta bu projenin hala bir hobi olduğunu hatırlatmak isterim. Henüz korkutucu yere geçemedim. Oraya gelmek üzereyim!

Bu yıl çok daha seksi anlar olacak. Bütün kızları istediğim gibi yaptım. DeLuca'nın asıl hedefi asla yavaş ilerleme ve seks hakkında olmadı.Bunları yapmadan önce kızların hikayesi ve karakterleri üzerinde çalışmak istedim.

Bu yıl DeLuca Family'de yeni bir bölüm olacak gibi hissediyorum!

Hepinize mutlu yıllar!

HopesGaming

EmhyR

EmhyR

Destekçi Plus
Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
Bekleye bekleye ağaç olduk çık artıkk

SidanurSarı

SidanurSarı

Kayıtlı Üye
Beklediğimize değer umarım.

holystep