Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi The Deluca Family güncellemesi |25.11.2020|

Silence

Moderatör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,473
Tepki puanı
2,125
Puanları
113
20201125_233245.jpg

The Deluca Family'nin yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Hey DeLuca'lar!

Uzun sessizlik için özür dilerim. Bu etkinliği bitirmeyi ve diğerinde çalışmayı planladım, böylece aksiyon ve hikaye renderları yerine daha ilginç önizlemeler gösterebileyim. Ama biraz daha olacak gibi görünüyor.

Söylenecek çok şey yok. Meşgul hayat, yoğun iş. Ama her şey yolunda, mutluyum ve hala oyun üzerinde çalışmayı seviyorum. Bunu çıkarmayı dört gözle bekliyorum!

Amata eylem dizisi
Bir küçük gif, zaten Discord'da paylaştığım ve bitmiş ürün değil. Oyunda sahnenin farklı olmasını bekleyin. Şimdiye kadarki en sevdiğim aksiyon sahneleri bunlar.

Ayrıca, 3090'ı yeni aldım, bu da işleri biraz heyecanlandıracak! Umarım bu, animasyon becerilerimi biraz yükseltebilir!

Güncellemenin 2021'den önce hazır olmasını planlıyorum. Noeli kutlamıyorum, bu yüzden çok zamanım var ha!

Gelecek planları oyunun Steam'e gelmesi içindir. Bu her zaman kendi Steam oyunuma sahip olmak benim hayalimdi! Ancak bu, bu sürümden sonra bir sorun olacak ve muhtemelen hows hakkında bazı arkadaşlarımla konuşacağım.

Benim için bu kadar! Yakında bazı önizlemelerle başka bir gönderi yapacağım. Daha fazla yaramaz render önizlemesine ihtiyacımız varmış gibi hissediyorum!

Kendine iyi bak!

HopesGaming
 

sidaarkadaş

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ağu 2020
Mesajlar
37
Tepki puanı
25
Puanları
18
En kısa zamanda seninle kavuşmak ne güzel olurdu
 

hzi_GT

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ağu 2020
Mesajlar
85
Tepki puanı
30
Puanları
18
yakında çıkması umuduyla
 
Üst Alt