Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi The Deluca Family güncellemesi |14.10.2020|

Silence

Moderatör
20201014_102931.jpg

The Deluca Family'nin yeni sürümü ne durumda?

ÖZET:
Merhaba DeLucalar!

Umarım hepiniz iyisinizdir.
Doğum günümü yaptım ve Ailemle birlikte kutladım.

Benim hakkımda bu kadar konu yeter! Hepimiz DeLuca projesi için buradayız!
Sonunda oynanışla ilgili kontrolü sağladığımı söyleyebilirim. Hepinizin bildiği gibi oyunun tahmini çıkış zamanı oyun çıkmadan bir kaç gün önce belli oluyor, (ve bu hala da böyle) ama şunu söyleyebilirim ki bir dahaki aya her şeyi bitirmeyi planlıyorum. Şu anlık sadece görevleri bitiriyorum.

Diğer bir şey ise artık daha kısa güncellemeler yaparak daha kısa sürede çıkarmayı planlıyorum. Sizin de test edip beğenip beğenmediğinizi göreceğiz. Bunun yanında Benim Adım Luna görevinde zaman değışikliği olacak, bunu yapmam çok uzun sürdü ama ayrıca çok nadir bir olay oldu. Bunun normal güncellemeyle alakası yok bu bir oyun içi değiştirme ve ben de zamanımı buna harcadım.

Şu anlık oynanışa bakarak, kendi tarzımla yaptığım dövüş sahneleri mevcut (Afaik) Sizin bu yeni dövüş oyununu beğenip beğenmeyeceğini çok merak ediyorum. (ve bu oynanıştaki önemli olan şey) bunu hepinizin dediğine göre değiştireceğim.

Yeni oynanıştaki şeyleri değiştirmem eski oyun kayıtlarınızı mahvetmeyecek.

TinerciFırat

Kayıtlı Üye
Bari bu güncelleme uzun osun diğerlerini kısa kısa çıkar

"Zoom

Destekçi Plus
Hızlısınız silence bey teşekkür ederiz bu bilgiyi paylaştığınız için

Kralk61

Kayıtlı Üye
Hikaye açısından baya iyiydi devamı gelmesi güzel olmuş