Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi The DeLuca Family Güncellemesi |07.04.2021|

Silence

Silence

Yetkili
Selam DeLuca'lar,

Herkesin Discord içinde olmadığını, bu yüzden neler olup bittiğini paylaşmak istediğini hatırladım.
Güncelleme yaklaşık bir haftadır hazır.
Tho, beta test ediciler için gereken süreyi eklemeyi ve redaksiyonu eklemeyi unuttum, ancak adamları gönüllü oldukları için zorlamak istemiyorum. Ayrıca, ne kadar çok hata bulurlarsa, sizin için o kadar az zahmet olur :)

Beta testi harika gitti. Yeni harika beta test ediciler / kodlayıcılar tarafından birçok denge, hata ve eklenti yapılmıştır.
Hepsi şimdi yapıldı.

Sadece düzeltmeye ihtiyacım var ve o da harika bir iş çıkardı. Yarın yapılmalı. (Zavallı Medic için gidecek oldukça fazla metin var)

Beklerken boşta kalmadım.
Tüm tanıtım sahnesi yeniden oluşturuldu + yeni bir karakter tanıtımı ile sahne eklendi. MC'miz için önemli bir rol oynayacak.
Akşam yemeği sahnesi de tamamen yeniden oluşturuldu.

HopesGaming

Lazformation61

Lazformation61

Destekçi Plus
Bi sen bi de milf city ömür törpüsü gibisiniz be kardeşim 103828 asırda bir bölüm çıkartıyorsun

Üst Alt