Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi The DeLuca Family güncellemesi |01.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
1082142_1614609765983.png

Selam DeLuca severler!

Bu sürüm için başka bir geliştirici postu paylaşmayı planlamıyordum, ancak bazılarınız bu ay çok sessiz kaldığımı hissetti, yani bu da doğru.

Bu ay beklediğimden çok daha hızlı geçti ve beklendiği gibi çoğu iş bitti.
Ekstra zaman kazandıran başka bir şey ise birkaç yeni animasyon. Sadece bir animasyon içerdiği için son sahneden memnun değilim. Animasyonu beğendim ama biraz yetersiz kaldığını hissettim, özellikle de önemli olduğunu düşündüğüm için biraz daha çalıştım. Hepsi bitti ve bu da gayet hoşuma gitti.
Acele etmek yerine biraz daha içerik eklemeye karar verdim. Umarım ekstra animasyonlar beni biraz rahatlatır.

Güncelleme %98 tamamlandı. Müzik ve denge için hala yapılması gerekenler var ve ondan sonra render aşamasına geçireceğim. Güncelleme bu ay %100 çıkacak.
Ekstra zaman için özür dilerim ve umarım biraz daha bana katlanabilirsiniz!

HopesGaming

Qua Tyler Morgan

Qua Tyler Morgan

Destekçi Plus
Bitirdin bizi be abi

Üst Alt