Tales From The Unending Void Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Tales From The Unending Void Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.12a
A

Arthur234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 Sezon var mı?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Arthur234
Üç farklı sürüm çıktı bunun üzerine ancak yapay zekanın çevirdiği oyunları yalnızca içerik ayı gibi özel etkinliklerle çıkartıyoruz.

F

Fasker

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arthur234
Üç farklı sürüm çıktı bunun üzerine ancak yapay zekanın çevirdiği oyunları yalnızca içerik ayı gibi özel etkinliklerle çıkartıyoruz.
Peki İngilizce olanların ismine ulaşıp oynayabiliyor muyuz?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Çeviri bayağı kötüydü açıkçası önermiyorum.
Yapay zeka tarafından çevrilen bu tarz bilim kurgu, fantastik konulu yapımlarda çevirinin daha az anlaşılabilir olması normal. Olay örgüsü ve cümleler daha karışık olduğundan yapay zeka düzgün çeviremiyor muhtemelen.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Yapay zeka tarafından çevrilen bu tarz bilim kurgu, fantastik konulu yapımlarda çevirinin daha az anlaşılabilir olması normal. Olay örgüsü ve cümleler daha karışık olduğundan yapay zeka düzgün çeviremiyor muhtemelen.

Foruma baktım ama İngilizce versiyonunu bulamadım. En son Ağustos ayında güncellenmiş sürüm. Bu şubat versiyonu. İngilizce versiyonunu eklememenizin bir nedeni var mı?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Foruma baktım ama İngilizce versiyonunu bulamadım. En son Ağustos ayında güncellenmiş sürüm. Bu şubat versiyonu. İngilizce versiyonunu eklememenizin bir nedeni var mı?
Bazı oyunlar sitemizde yer vermek istemediğimiz konular içeriyorlar. Türkçeye çevirirken bu konuları kırpıyoruz ancak İngilizcesine müdahale etmediğimizden eklenmiyorlar.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Bazı oyunlar sitemizde yer vermek istemediğimiz konular içeriyorlar. Türkçeye çevirirken bu konuları kırpıyoruz ancak İngilizcesine müdahale etmediğimizden eklenmiyorlar.

Açıklamanızdan ne anlam çıkarmam gerektiğini bilemedim açıkçası pek neyse. Yani bilim kurgu temalı olması mı sorun yaratıyor sizin için tuhaf. Yoksa adult oyun işte ne farkı var.

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kızlar baya güzel, yapımcı titiz çalışmış ve çeviri ekibine de teşekkürler. Ayrıca umarım böyle daha çok oyun siteye eklenir. Çünkü çoğu oyunda bir kızla aramızı yapmak için belki 100 kere bazı görevler yapmamızı istiyor. Bu oyun öyle değil. Biraz star wars filmini anımsatıyor yani bir şeyler elde etmek için çalışmayı gerektiriyor ama zevkli bir işle çalıştırıyor.

jeoka

jeoka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun boyutu 1.3 gb yazıyor yukarda ama 350 mb iniyor eksikmi var yanlismi yazilmis

Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bölüm 17 gelmiş sanırım ve 13 ile beraber sezon bitmiş ne zaman yeni bölümleri gelir acaba oyunlar artık eskisi gibi güncellenmiyor site de mi sorun var

Kim Dokja

Kim Dokja

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüme ne zaman güncellenecek?

Üst Alt