Tales From The Unending Void Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Tales From The Unending Void Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.12a
Firavun03

Firavun03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi ben yeni güncellemeyi indirdim ama ingilizce

Firavun03

Firavun03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Abi daga yeni oynu kurdum belki sadece en basları ingilizcedir diye hızli geçtim yeni guncelleme full ingilzice dun indirdim

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterler o kadar güzel ki aşık oldum resmen.Hele o kızıl olan ismini unuttum ama keşke bu kadar dağınık bir hikâyesi olmasaydı o kadar uzun sıkıcı konuşmalar var ki ben hikâyeye değer vererek oynayan insanım ama sardım bazen ama o karakter tasarımları nedir be ❤❤❤

Anakin

Anakin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hikaye yonuyle gorsel yonuyle saglam. Devamini heyecanla beklemenize yol acacaktir. Cinsel aktiviteler goz dolduruyor. Yeri geldiginde romantik yeri geldiginde gergin bir akisi var. Bas karakter secimlerinize gore sapik egilimi gosterebiliyor. Ama secimleriniz cok fazla konuya hakim degil. Bir kac etkili noktadan sonra yine konu kendi yolunda devam ediyor. Yapay zeka cevrisi basarili.. emegi gecenleri tebrik ederim 👍🏻

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun efsane. Yapay zeka nin en güzeli diyebilirim

Prisoner

Prisoner

Kayıtlı Üye
Kredi
18$
Hikayesi karakter çizimleri efsane çok süper bir oyun oynarken keyif veriyor Lilly fav🖤

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
eski sürümü bitirip yeni sürüme geçtiğimde, kayıt bölümünde, görev 5 kaydı var ama görev 5 e tıklayıp devam etmek istediğimde hata veriyor ve oyun baştan başlıyor, hata ile ilgili görselleri ek dosyaya atıyorum, ingilenirseniz minnattar olurum teşekkürler..

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 10
  • 2.png
    2.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 9
Steve Rogers

Steve Rogers

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Gerçekten mükemmel bir oyun. Animasyonlar, Grafikler, Hikaye mükemmel bir oyun. Yapay zeka olmasına rağmen cümleler gayet düzgün, güzeldi. Devamı kesinlikle gelmesi gereken bir oyun çok çok güzeldi tatlı bir oyundu. Sadece cinsellik olarak bakmayın çok güzel hikayesi var.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ah Eva ah. Bir seni sevdik seni de kaybettik :confused:
Hikaye derinliği yeterli . Hikaye Çok yakın arkadaşınızın kaçırılmasıyla başlıyor. Galaksiyi keşfediyor ve kurtarma operasyonu için hazırlanıyoruz. Ben devamını merakla bekliyorum.

P

Parasız paramedik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme ne zaman gelir

Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5 bölüm İngilizce di en son oynadığım da güncelleme geldimi