SuperHuman Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka SuperHuman Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v0.881
Ladros

Ladros

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sen oyunu hatırlamıyor olabilirsin. şöyle bir sahneydi. hani bize ne olduğunu bilmeden hap içtiren kızla ilk konuşmada kafede buluş diyor. sonra kız kafeye gelmiyor 4-5 tane fedai geliyor. orada korkak olup kaçarsan oyun devam ediyor. dövüşürsen ölüyorsun
kardeşim o sahneyi yeteneklerini eğiterek yani güçlenerek geçiyorsun çoğu bölüm böyle iki üç sex sahnesi yakalamak yerine direk karakterini eğitmeye bak.

G

Gardaşş

Kayıtlı Üye
Kredi
10$
Severek oynadığım içinde türlü türlü fetiş bulunduran eğlenceli bir yapım umarim güncel sürüme çekerler şahsen beklemedeyim

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kardeşim o sahneyi yeteneklerini eğiterek yani güçlenerek geçiyorsun çoğu bölüm böyle iki üç sex sahnesi yakalamak yerine direk karakterini eğitmeye bak.
oyunu önce oynamıştım ve hiç beğenmemiştim sen şu anki sürüme göre söylüyorsun.. şu an güncellenmiş hali. tekrar oynadım. şimdi oynadığım oyunu beğendim. önceki sürümden bazı benim beğenmediğim sahneler silinmiş. oyun seçtiğimiz kararlar doğrultusunda ilerlemeye başlamış, seçemeyeceğimiz zorlama sahneleri kaldırmış. acaba önceki sürümde seçtiğim seçenekleri seçersem aynı yola çıkacakmı diye denedim olmadı bazı sahneler silinmiş, konuşmalar değişmiş. tahminimce önceki sürümü ve sunulan seçenekleri ve biz istemesek bile çıkan sahneleri beğenmeyen tek ben değilmişim ki yapımcı oyunun gidişatı için baya uğraşmış değiştirmiş. oyunun şu anki hali iyi bence. oynanılır.

Üst Alt