Sunshine Love Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sunshine Love Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 0.01.5
B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Linkler bozuk android paket ayrıştırma da sorun oluşuyor

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Nerede kaşmıştı en son hatırlayan var mı?

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Driveden indirdim paket ayrıştırma hatası veriyor.

berkzera

berkzera

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Muazzam bir hikayesi var, herkese tavsiye ederim.

Yasin29

Yasin29

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
0$
Güzele benziyor bir bakalım.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Evet, Güzel bir hikaye gelişimi daha görmüş oldum. ''Mrdots Games'' kadın karakter tasarımı konusunda iyi iş çıkardığını söyleyebilirim. Baş kadın karakterle olan romantik ve duygulu sahneler görmek güzeldi. Romantik duygusal hikayeleri ve sahneleri de her zaman sevmişimdir. Ancak bu hikaye de beni zayıf noktamdan vuran başka bir karakter olan sarışın milf hatun ''Ashley'' var. Her zaman milf sarışın hatunlara ayrı bir sempatim vardır. Elbette ki ''Ashley'' yabancı biri olsa en azından şansım var diyebilirdim. Ancak ''Ashley'' baş kadın karakterin annesi konumundadır. Bu da hikaye de önemli seçimler konusunda kararsız kaldığım anlara sebebiyet veriyor. Sanırım ancak mod kullanarak çoklu seçimlerle ilerlemem gerekecektir.:unsure::geek::(

Hikaye gelişiminde yeni kadın karakter olan kızıl hatun ''Svetlana'' ortaya çıkıyor. Söylemeliyim ki hikaye de mantıklı olmayan bir durum var. ''Svetlana'' ve ortak olduğu kişilerle kuracakları tuzak konusunda sohbetlerini açıkça bize gösteriyorlar. Biz de bu tuzağın geleceğini bildiğimiz halde neden bu tuzağa balıklama atlayalım ki?. Tek mantıklı açıklama şudur ki; Tabi ki yapımcının planı da bu yöndedir sanıyorum, yoksa başka mantıklı açıklaması olmazdı. ''Svetlana'' çift yönlü hareket edecektir ve kendi çıkarları olduğunu düşünüyorum ayrıca ''Svetlana'' çok zeki bir kadın karakter herkesi elinde oynatıyor. Bu güzel kızıl hatunun ortalığı nasıl dağıtacağını merak ediyorum. Devamını merakla bekliyorum ve Emeğinize sağlık.;)🥳:)(y)

John Doe

John Doe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürümde animasyonlar 1 2 saniye sonra duruyormu yoksa ben eski kayıtları attığım içinmi sıkıntı oldu

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürümde animasyonlar 1 2 saniye sonra duruyormu yoksa ben eski kayıtları attığım içinmi sıkıntı oldu
Evet bende de aynı sorun var yapımcıyla mı ilgili bu siteyle mi ilgili bilmiyorum ama animasyonlar hatalı

Price

Price

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde oyun bitirildikten sonra sildiğimizde save dosyaları telefon için saklanıyor mu yoksa oyunu sildiğimiz de save de siliniyor mu?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Mobilde oyun bitirildikten sonra sildiğimizde save dosyaları telefon için saklanıyor mu yoksa oyunu sildiğimiz de save de siliniyor mu?
Kayıt dosyalarınız; Data\AdultOyunCeviri klasöründe saklanır. Oyunu sildikten sonra kayıt dosyaları silinmez.

Üst Alt