Sunshine Love Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sunshine Love Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 0.01.5
Tturgut24

Tturgut24

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bizim gibi fakirlere ne zaman acilacak

S

Silinen üye 28892

Tturgut24, betada ki oyunlarımızın herkesin erişimine açılması yaklaşık 1 ay sürüyor.

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son nerede kalmıştı ikizlerle hala bir şey yapmadık değil mi?

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu bitirince siliyorum ve güncelleme gelince geri indiriyorum ama kayıt ettiğim hiçbir yerden devam edemiyorum ve hep ya oyundan atıyo ya da oyunu en başa sarıyo

S

Silinen üye 28892

Oyunu bitirince siliyorum ve güncelleme gelince geri indiriyorum ama kayıt ettiğim hiçbir yerden devam edemiyorum ve hep ya oyundan atıyo ya da oyunu en başa sarıyo
Bu normal bir şey. Bazı kayıt dosyalarında uyumsuzluk meydana gelebiliyor. Elle aldığınız kayıt dosyası bozuk ise, Oyun her seçimde otomatik kaydediyor o kayıtlardan biri muhakkak çalışıyor onu denemenizi öneririz. Onda da sorun yaşarsanız, Discord sunucumuzda, #Kayıt-dosyalanırınız kanalında kayıt dosyaları mevcut onlardan birini deneyebilirsiniz, iyi oyunlar.
Discord Sunucumuza katılmak İçin Tıkla.

Justmonel

Justmonel

Kredi
0$
Bu normal bir şey. Bazı kayıt dosyalarında uyumsuzluk meydana gelebiliyor. Elle aldığınız kayıt dosyası bozuk ise, Oyun her seçimde otomatik kaydediyor o kayıtlardan biri muhakkak çalışıyor onu denemenizi öneririz. Onda da sorun yaşarsanız, Discord sunucumuzda, #Kayıt-dosyalanırınız kanalında kayıt dosyaları mevcut onlardan birini deneyebilirsiniz, iyi oyunlar.
Discord Sunucumuza katılmak İçin Tıkla.
Otomatik kayıt kısmını bulamadım malesef, hikaye baştan sarınca mecburen direkt sahneler üzerinden oynamak zorunda kaldım ki öyle de pek bi şey anlaşılmıyor.

S

Silinen üye 28892

Otomatik kayıt kısmını bulamadım malesef, hikaye baştan sarınca mecburen direkt sahneler üzerinden oynamak zorunda kaldım ki öyle de pek bi şey anlaşılmıyor.
Kayıt aldığınız yerin altında, sayfaları belirleyen rakamlar oluyor. O rakamların en başında ki '' O '' harfi, oyunun otomatik kayıt aldığı yerdir.

Justmonel

Justmonel

Kredi
0$
Kayıt aldığınız yerin altında, sayfaları belirleyen rakamlar oluyor. O rakamların en başında ki '' O '' harfi, oyunun otomatik kayıt aldığı yerdir.
Bunu yeni öğrendim. Çok teşekkürler yardımınız için

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bruh ama yani, oyunun başındaki yerleri kaydetmiş ve onlar da açılmıyor.. anlaşılan oyunda bi sorun var. Yine de teşekkürler
Savein yeni sürüm ile uyumsuzdur. Aynı sorunu hepimiz yaşamak durumundayız maalesef😔 Bende tekrar başladım çünkü yapımcının oyununda yaptığı değişiklikler sebebiyle savelerimiz çalışmıyor

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bruh ama yani, oyunun başındaki yerleri kaydetmiş ve onlar da açılmıyor.. anlaşılan oyunda bi sorun var. Yine de teşekkürler
Savein yeni sürüm ile uyumsuzdur. Aynı sorunu hepimiz yaşamak durumundayız maalesef😔 Bende tekrar başladım çünkü yapımcının oyununda yaptığı değişiklikler sebebiyle savelerimiz çalışmıyor
Merhaba
Genellikle Türkçe yama yüzünden kaynaklanan bir sorundur.Oyunun yapımcısı genel bir değişikliğe gitmemişse eğer, bir ihtimal sorun Türkçe yamalı sürümdür. İngilizce sürümünde kayıtlara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Bu genel olarak olağan bir şeydir, yamalı sürümler uyumsuz olabiliyor ama başka türkçe yamalı sürümde ise uyumlu olabiliyor. Durum tamamen değişkendir, bu sürümde ben de kayıt hatası aldım ama ingilizce olarak devam ediyorum.:geek:

Justmonel

Justmonel

Kredi
0$
Keşke ingilizcem o kadar iyi olsa, o zaman burdaki bütün oyunları tek tek bitirirdim

Merhaba
Genellikle Türkçe yama yüzünden kaynaklanan bir sorundur.Oyunun yapımcısı genel bir değişikliğe gitmemişse eğer, bir ihtimal sorun Türkçe yamalı sürümdür. İngilizce sürümünde kayıtlara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Bu genel olarak olağan bir şeydir, yamalı sürümler uyumsuz olabiliyor ama başka türkçe yamalı sürümde ise uyumlu olabiliyor. Durum tamamen değişkendir, bu sürümde ben de kayıt hatası aldım ama ingilizce olarak devam ediyorum.:geek:

D

duger2634

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıttan devam hatası ile bende karşılaştım yok mu bir çözümü

Rasengann

Rasengann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
google drive linki eski sürüm kalmış