Sunshine Love Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sunshine Love Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 0.01.5
ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Yeni güncellemesiyle oynadım oyunu. Oyunu anlatmama gerek yok sanırım. Konu güzel, karakterler güzel filan ama arada bir sinirlerinizi bozabiliyor. Yeni güncelleme ile de konu ilerleyişi güzel olmuş. Ama şu günceleme yaptıkları zaman ya en heyecanlı yerde bitirirler, yada cevaplanmasını beklediğimiz soruların cevaplarını alamadan bitirirler. Bu oyun sağolsun ikisini birden yapmış...

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Yok ben sizi anlıyorum sadece bu Türkçe Beta'da ki oyunlar fark ettiğin kadarıyla Beta'ya girdiği tarihten yaklaşık 25 gün sonra Beta'dan çıkıyor
Betadan çıkma süreleri oyunların uzunluğuna ve çokluğuna göre değişiyor o yüzden net bir şey olmuyor ve tarih verip o gün çıkartamamaktansa tarih vermemeyi tercih ediyoruz.

FU7

FU7

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yaklaşık önümüzdeki Perşembe'ye kadar çıkabilir mi tahimi

J

Justsmilee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hala yeni sürümü gelmedi ne zaman gelecek

FU7

FU7

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Tahmini yaklaşık kaç güne betadan çıkar betaya gireli neredeyse 1 ay oldu (5 gün kaldı)

Üst Alt