Sunshine Love Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Sunshine Love Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 0.01.5
Tturgut24

Tturgut24

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Harika oyun guncellemesini dort gozle bekliyorum yapanin ellerine saglik ve guncelleme ne xaman

K

kayserili3845

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece bu oyun için bile üyelik alabilirim umarım yeni bölüm yakın zamanda gelir çok heyecanlı yerde bitti

K

Kyrosxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Harika bir oyun özellikle favorilerimden birisi. Adultoyunceviri ailesinden tek ricam sanırım bu oyunun hiçbir zaman ihmal edilmemesi olacak :D şimdiden emeğinize sağlık dostlar.

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar çoğu kaliteli oyunu oynadım ama yinede harbi böyle harcadığım vakte değecek oyunları bir yazın yapay zeka olması farketmez destekçi alayım dedim bir baktım 37 tl bence çok pahalı 3a oyun çevirilerini yapan gruplar bile bu kadar pahalı değil küçümsemiyorum elbet bu iştede bir emek var ama bence. Tek üyelik değilde 3 5 tane olsa 15 25 35 filan gitse 37 gayme çok geldi

Monoforvet_58

Monoforvet_58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.5 güncellemesi kısa ve hayal kırıklığı baştan beklentinizi yükseltmeyin oyunun potansiyeli çok fazla hala bi şey bitmiş değil ama ben fazla beğenmedim

D

Desparado

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lütfen artık ceviri gelsin. 1 ay oluyor nerdeyse kolay gelsin.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ne hoş ne hoş yeni bölüm geliyore 😄

B

burakelid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu üye olmayanlar ne zaman indirebilecek

E

emrtmbl56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun betada yani çıktığı zmn betadan herkese açık olucagi anlamına mı geliyor ben mi yanlış anladım

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son 0.03 sürümünü oynadım save dosyaları duruyor,0.5 yüklediğimde 0.4 deki olaylarda olucakmı direk 0.5 mi geçer ?

exifo

exifo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye anlatımı olarak güçlü fakat bu bir soruna yol açmış diyalog çok sahne sayısı az, çeviri ekibine teşekkürler çok güzel olmuş (y)

Üst Alt