Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
K

kanforfi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
valla ben pc sürümünü indirdim 3 dakkaya yüklendi kayıtlı dosyalardan devam ediyorum hiç bir sorun yok oynuyorum elinize sağlık

E

Ergin732

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben mobil için oynayamıyorum ne zaman bir konuşma falan olsa bir dk sonra ekran siyah oluyor sebebi nedir

Prisoner

Prisoner

Kayıtlı Üye
Kredi
18$
Herhangi bir şey yapmasam bile iki dk sonra siyah ekran ile karşılaşıyorum oyunda hiçbir şey yapamıyorum ne zaman düzeltilir

H

hsdfdsa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için kayıt dosyası olan varmı varsa dosya ekleden beni etıketlyerek paylaşabılımısınız plss

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
ben mobil için oynayamıyorum ne zaman bir konuşma falan olsa bir dk sonra ekran siyah oluyor sebebi nedir
Siyah ekran alıyorum Android te
Hile menüsünü kullandıktan sonra siyah ekran veriyor
Oyunun kendisinde problem var yapımcı bir sonraki güncellemede bu hatalarla ilgilenip oyunu tam ekran yapacak bizim düzeltebileceğimiz bir şey değil maalesef.

V

Vurkacoglu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Win7 dizüstü bilgisayarımda böyle bir hata alıyorum sebebi nedir,çözümü var mıdır?

R

RİCO

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun tam ekran olmuyor bu sorun ile ilgili bir çözüm yolu var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-17-16-34-17-698_summertimesaga.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2021-04-17-16-34-17-698_summertimesaga.adultoyunceviri.com.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 35
Efpiyay

Efpiyay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun da oynamaya başladığımız 5 dk içinde siyah ekran veriyor veya donuyor düzeltilmesi lazım Android telefonlar için

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyun da oynamaya başladığımız 5 dk içinde siyah ekran veriyor veya donuyor düzeltilmesi lazım Android telefonlar için
Oyunun kendisinde problem var yapımcı bir sonraki güncellemede bu hatalarla ilgilenip oyunu tam ekran yapacak bizim düzeltebileceğimiz bir şey değil maalesef.

Emre_gng

Emre_gng

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba indirdiğim oyunda hesabımı girdikten sonra oyun çeviri ekranında takılı kalıyor yardımcı olursanız sevinirim

Asfgg

Asfgg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim bütün ilerlemem silinmiş oyundaki yeni sürümle

Üst Alt