Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
S

Silinen üye 28892

cengaver, Telefona basın ardından telefonun sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksiniz, ona basın sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp, onaylayın. Karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın, aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup, çantanıza ekleyin sonra Harold'a verin.

cengaver

cengaver

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

cengaver, Telefona basın ardından telefonun sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksiniz, ona basın sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp, onaylayın. Karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın, aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup, çantanıza ekleyin sonra Harold'a verin.

Bunuda denedim. Anlıyorum yazdım ama onaylayamıyorum. Bur türlü kabul etmedi. Tamam a tıklanmıyor.

K

kazanowa3535

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar Thesandbox at diye bir hata alıyorum çözümü nedir?
""""""

Erayozl

Erayozl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ilk oynadığım oyundur kendisi açıkçası ilk başta biraz önyargılıydım lakin sevmediğim şey o kadar güç ve çeviklik kazanınca vücut da herhangi bir değişim olmaması yani kas falan çıkmaması ama o kadar büyük bir dert değil oyunun hikayesi beklentimi aştı açıkçası çevirenlerin emeğine sağlık

R

RelaD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaslar adminler yetkililer bakabilir mi ..... bana bu oyuna benzeyen veya milfi bol olan 3d oyun önerir misiniz 3d olmasada olur bu aralar 3dye sardım

Madrox

Madrox

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Büyük güncelleme şu an %58'de, o güncellemeden sonra gelecek çeviri ufak tefek güncellemelere çeviri gelmez.

Q

quarpati

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son 7 aylık süreçte 2 tane güncelleme geldi. 20.11 ve 20.12 bu 2 güncellemede 12 yeni sahne eklendi. Bence büyük güncelleme için 6-7 ay daha beklemektense 2 küçük denilen güncellemeyi sitede yayınlamak daha mantıklı. İşiniz vardır başka projeler vardır eyvallah ama şu son 2 güncelleme oyuna +3 saatlik bir oynanış süresi kattı bence 1 saatlik çerez oyun eklemek yerine bu güncellemelerin çevrilmesi daha mantıklı. Tabi söz yinede yönetim ekibinde ben sadece fikrimi belirtiyorum.

Üst Alt