Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
H

Heartalert

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konsol uygulmasindan nasıl cikicaz yanlışlıkla girdim çıkamıyorum

Z

ZeynnX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu telefonuma indirdim adult oyun çeviri yazan yer de kalıyor oyun yardımcı olacak biri var mı ?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
F

furkan1212

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok önceden Seçtiğimiz bir seçeneği değiştirme sansımız var mı eveeyi biseksuel yapmak istiyorum gakat yanlış seçeneği seçmişim ve üzerine çok fazla oynamışım

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok önceden Seçtiğimiz bir seçeneği değiştirme sansımız var mı eveeyi biseksuel yapmak istiyorum gakat yanlış seçeneği seçmişim ve üzerine çok fazla oynamışım
eğer değişim yerde veya daha önceki yerlerde kaydınız varsa öyle oraya gelip değiştirebilirsiniz hikaye üzerinden geçilmişse yapılamaz diye hatırlıyorum da geri al seçeneği ne kadar yapılır o geldiğiniz yere göre değişir.

L

LUSTREX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
harolda donut veriyorum almıyor döğru donutu versem de

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
B

Bilinmeyenkişi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben eski sürümde oynuyodum yeni sürüme geçerken ne yapmam lazım

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Ben eski sürümde oynuyodum yeni sürüme geçerken ne yapmam lazım
Aslında hiçbir şey yapmana gerek yok ama garantiye almak istiyorum dersen

PC;
%appdata% -> RenPy -> Oyun İsmi

Android;
Dahili Depolama -> Android -> data -> AdultOyunCeviri -> summertimesaga.adultoyunceviri.com -> files -> saves

Bu lokasyonlardan kayıt dosyalarını başka yere yedeklemelisin sonra oyunun yeni sürümünü kurup kayıt dosyalarının olduğu yere tekrar atmalısın.

K

KorGen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açtığın zaman parlaklık aşırı düşürüyor, arayüzün 8 gb ekran kartında 1 saat de açılması ve bazen arka planda olup çalışmaması hariç mükkemel bir oyun

K

KorGen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
HDR kapatınca siyah ekran sorunu çözülüyor, bu arada bu oyuna benzer bir efsane oyun var mı ilk defa böyle oyunlar oynuyorum?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
W

wayiyoy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar.Eve görevlerinde pizzacıya gidip pizza almam gerekiyor ama ben pizzacıyı çok başlada açmıştım.Ne yaptuysam pizzacı bana pizza satmıyor.Dükkana girdiğimde sadece Tony var tezgahta(rehber videolarda tony ve maria duruyordu). oyun kilitlendi.
Eve görevlerinden geriye gitmekte sorunuz çözmez,pizzacı ilk açtığım yerlerden.Üzerine 6-7 karakterin görevleri fulledim .

H

Hahehohz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar.Eve görevlerinde pizzacıya gidip pizza almam gerekiyor ama ben pizzacıyı çok başlada açmıştım.Ne yaptuysam pizzacı bana pizza satmıyor.Dükkana girdiğimde sadece Tony var tezgahta(rehber videolarda tony ve maria duruyordu). oyun kilitlendi.
Eve görevlerinden geriye gitmekte sorunuz çözmez,pizzacı ilk açtığım yerlerden.Üzerine 6-7 karakterin görevleri fulledim .
Ana hikayede ilerlemen gerekiyor olabilir pizza teslimati yap 5 10 tane sonra dene

K

KorGen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunda karakter pregant olduktan sonra bir daha o karakterle birlikte olamıyor musun?

Üst Alt