Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Zeki dayi O zaman hikayede ilerlemeniz gerekiyor.

R

Resqa90

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba . Güncelleme için telefonumdakı eski yüklediyimi silim bu indirib yüklememmi gerekiyor ?

D

deliboran6666

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu açmıyor disk yok hatası veriyor

Kubelwagen24

Kubelwagen24

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam en son 0.20.11 sürümü var diye gördüm. Suan cevriliyor mu? Ne zaman yayınlanır tahminen?

R

RelaD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyun çok övülüyor hep önyargılı davrandım 2d oyun diye şimdi indirmeyi düşünüyorum sorum şu malum sahneler varmı yoksa boşa oynamayayım

M

mentally gone

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 farklı linkten indirdim id pw yazdıktan sonra Adult Oyun ekranında kalıyor giremiyorum oyuna. Çözümü bilen var mı?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
bu oyun çok övülüyor hep önyargılı davrandım 2d oyun diye şimdi indirmeyi düşünüyorum sorum şu malum sahneler varmı yoksa boşa oynamayayım
Oyunda oldukça çok sahne mevcut ayrıca kendisine özel galerisi de var ama oyunu oynamadan veya hile yapmadan açamazsın.

S

Sarusan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yalan yanlış yorumlar oyun asla ama asla cihaza inmiyor insede kabul görmeyip açılmıyor

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Yalan yanlış yorumlar oyun asla ama asla cihaza inmiyor insede kabul görmeyip açılmıyor
Linkleri geçmiyorsan buranın sorunu değil kardeşim yardım bölümünde linkleri geçmek için yazılı ve videolu anlatım var. Ayrıca oyunu kurup kullanıcı adını ve şifreni girdikten sonra en az 5 dk açılmasını beklemelisin çünkü ağır bir oyun.

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
20.5 ile 20.9 arasındaki fark nedir ona göre oyuna devam edicem 2D lere aşık olma sebebim bu güzel felixtir jennydir debbie dir dianadır

Üst Alt